iOSBezpieczeństwoOchrona prywatnościMullvad

Mullvad2023.7

Mullvad to niewielka aplikacja dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z Internetu.

Dzięki temu programowi nasza aktywność w sieci będzie niemożliwa do wykrycia, gdyż zastępuje on IP użytkownika innym adresem. Mullvad warto zainstalować również wtedy, jeśli nie chcemy, by ktokolwiek był w stanie określić naszą lokalizację. Uruchamiając opisywane narzędzie stajemy się całkowicie anonimowi w internecie, co sprawia, że nie tylko możemy czuć się bezpieczniej, ale i bardziej komfortowo. Koniec chociażby z personalizowanymi reklamami wyświetlanymi na podstawie historii przeglądanych stron WWW.

Czasem zdarza się, że chcąc obejrzeć dany film w internecie, na ekranie pojawia się informacja „dana zawartość nie jest dostępna w twoim regionie”. Mullvad likwiduje taką blokadę, umożliwiając zapoznanie się ze wszystkimi treściami opublikowanymi za pośrednictwem sieci.

Mullvad jest narzędziem, które można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w domowym zaciszu, ale także łącząc się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi (np. w hotelu lub kawiarni).

Uwaga!

  • Mullvad wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika. Nie musimy jednak podawać loginu i hasła, ale wygenerować specjalny kod dostępu za pośrednictwem oficjalnej strony aplikacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmagicom AB
Liczba pobrań15
Data aktualizacji24 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)