WindowsBezpieczeństwoOchrona prywatnościMullvad
Mullvad ikona

Mullvad2021.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mullvad to niewielka aplikacja dla osób, które cenią sobie prywatność w trakcie codziennego korzystania z Internetu.

Dzięki temu programowi nasza aktywność w sieci będzie niemożliwa do wykrycia, gdyż zastępuje on IP użytkownika innym adresem. Mullvad warto zainstalować również wtedy, jeśli nie chcemy, by ktokolwiek był w stanie określić naszą lokalizację. Uruchamiając opisywane narzędzie stajemy się całkowicie anonimowi w internecie, co sprawia, że nie tylko możemy czuć się bezpieczniej, ale i bardziej komfortowo. Koniec chociażby z personalizowanymi reklamami wyświetlanymi na podstawie historii przeglądanych stron WWW.

Czasem zdarza się, że chcąc obejrzeć dany film w internecie, na ekranie pojawia się informacja „dana zawartość nie jest dostępna w twoim regionie”. Mullvad likwiduje taką blokadę, umożliwiając zapoznanie się ze wszystkimi treściami opublikowanymi za pośrednictwem sieci.

Mullvad jest narzędziem, które można z powodzeniem wykorzystać nie tylko w domowym zaciszu, ale także łącząc się z publicznymi sieciami bezprzewodowymi (np. w hotelu lub kawiarni).

Uwaga!

  • Mullvad wymaga utworzenia darmowego konta użytkownika. Nie musimy jednak podawać loginu i hasła, ale wygenerować specjalny kod dostępu za pośrednictwem oficjalnej strony aplikacji.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAmagicom AB
Liczba pobrań368
Data aktualizacji11 lut 2021
Rozmiar pliku75.93 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Mullvad ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (3)