bDUAPxIR
MultitrackStudio Lite ikona

MultitrackStudio Lite10.0

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

MultitrackStudio to oprogramowanie do tworzenia muzyki, które oferuje możliwość nagrywania zarówno ścieżek audio, jak i MIDI. Narzędzie jest łatwe w obsłudze, więc idealnie sprawdzi się wśród mniej doświadczonych artystów.

bDUAPxIT

Dźwięki audio można nagrywać w trakcie grania wraz z wcześniej nagranymi utworami, natomiast MIDI można zapisywać przy wykorzystaniu klawiatury MIDI (opcjonalnie klawiatury komputerowej czy ekranu dotykowego). Edycja obejmuje możliwość usuwania błędnych fragmentów utworów (audio i MIDI), a dodatkowo użytkownik może zrobić użytek z funkcji miksowania dźwięków. Narzędzie obsługuje sterowniki ASIO, wtyczki VST oraz biblioteki DirectX.

MultitrackStudio oddaje do dyspozycji wirtualne instrumenty. Dźwięki instrumentów MIDI można nagrywać za pomocą MultitrackStudio Lite i ścieżki wokalne utworów. Co ciekawe, opisywana aplikacja pozwala także na zapisywanie pojedynczych projektów i zmiksowanie wszystkich utworów w jednym pliku dźwiękowym, a następnie nagrać je na płytę CD.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
MultitrackStudio Lite 10.0wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań1 850
Data aktualizacji16 mar 2021
Rozmiar pliku4.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
MultitrackStudio Lite ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUAPxJy
bDUAPxJP