bDUbRBIl
Musixmatch ikona

Musixmatch

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Musixmatch to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

bDUbRBIn

Ekran główny aplikacji dzieli się na 5 części: popularne teksty (wraz z teledyskiem na YouTube), kupione (czyli muzyka pobrana w iTunes), MusicID (o którym zaraz) ulubione oraz logowanie na konto wraz z opcjami. Poza standardowym wyszukiwaniem dostępna jest też wspomniana opcja music id. Identyfikuje ona na podstawie obecnie granej muzyki utwór i dopasowuje do niego słowa. Pozwala na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

Musixmatch pozwala także skorzystać z dodatkowego mikrofonu i zamienić urządzenie w narzędzie do karaoke. Piosenki słuchane z YouTube możemy w łatwy sposób kupić za pomocą iTunes. Jeżeli w tekście znajdziemy jakieś błędy możemy go edytować. Drobnych opcji i ustawień jest znacznie więcej, dzięki nim możemy dostosować możliwości aplikacji do swoich potrzeb.

To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki (a warto sprawdzić w takim kontekście). Podstawowe funkcje dostępne są za darmo. Za dodatkowe musimy zapłacić w formie abonamentu.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentmusiXmatch
Liczba pobrań133
Data aktualizacji2 mar 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Musixmatch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUbRBIS
bDUbRBJj