bEEylUSZ
Musixmatch - Lyrics for your music ikona

Musixmatch - Lyrics for your music7.8.3

Strona głównaAndroidMultimediaOdtwarzacze muzykiMusixmatch - Lyrics for your music
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Musixmatch to aplikacja, która z prostego programu do szukania tekstów piosenek zamieniała się w rozbudowany odtwarzacz muzyki. Dalej świetnie spełnia swoje podstawowe zadania.

bEEylUTb

Przy pierwszym starcie Musixmatch przeszukuje naszą kolekcję muzyki i jeżeli mamy ją dobrze opisaną przypisuje do utworów teksty piosenek. Możemy je sprawdzić podczas słuchania muzyki. Najciekawiej prezentuje się jednak opcja FloatingLyrics. Współpracuje ona z popularnymi aplikacjami, takimi jak: Muzyka Play, Spotify, Deezer i YouTube. Pozwala ona na śledzenie aktualnie śpiewanych słów na żywo.

FloatingLyrics przypomina w działaniu bąbelki znane z Facebookowego Messengera. Po wybraniu "bąbla" rozwija się okno (jego wielkość możemy edytować) w którym pojawia się tekst obecnie słuchanej piosenki. Interfejs programu został przetłumaczony, choć wciąż można w nim znaleźć fragmentu po angielsku.

Aplikacja wspiera logowanie do konta usługi Musixmatch dzięki czemu mamy dostęp do naszych ustawień i preferencji. Dostępna jest za darmo. To obowiązkowa pozycja dla każdego miłośnika wyszukiwania tekstów piosenek. Nawet jeżeli nie będziemy jej wykorzystywali jako odtwarzacza muzyki warto by znalazła się w naszej kolekcji.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena:
ProducentmusiXmatch
Liczba pobrań877
Data aktualizacji22 wrz 2021
System operacyjnyAndroid Android 5.0 i nowsze
LicencjaBezpłatna
Musixmatch - Lyrics for your music ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEEylUTX