WindowsMultimediaTworzenie i edycja muzykiMy Audio Cutter
My Audio Cutter ikona

My Audio Cutter1.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

My Audio Cutter to małe narzędzie przeznaczone do dzielenia plików audio na części. Charakteryzuje się przyjaznym i intuicyjnym interfejsem użytkownika.

Pliki audio w programie My Audio Cutter możemy dzielić na części w trybie wizualnym lub ręcznie, określając przedział czasowy fragmentu, który ma zostać wycięty. Precyzję przeprowadzenia tej operacji zapewnia opcja uruchomienia pliku audio podczas cięcia. Dodatkowo za pomocą aplikacji mamy możliwość wyodrębniania ścieżki audio z pliku wideo. My Audio Cutter obsługuje także funkcję tagowania, która chroni informacje o tagach w pliku wyjściowym audio oraz pozwala na zastosowanie funkcji wyciszenia lub zwiększenia głośności pliku audio.

Wśród formatów kompatybilnych z programem My Audio Cutter znajdziemy MP3, MP2, WAV, WMA, OGG, FLAC, AIFF, M4A, AAC, AC3 i WV (audio) oraz MP4, WMV, ASF (wideo).

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
4.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań6 211
Data aktualizacji10 sty 2013
Rozmiar pliku9.77 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
My Audio Cutter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)