bDYIEBmd
My Data Manager - Data Usage ikona

My Data Manager - Data Usage9.2.3

Strona głównaAndroidAkcesoriaInne akcesoriaMy Data Manager - Data Usage
Pobierz program
w oficjalnym sklepie Google Play
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Dzięki aplikacji My Data Manager - Data Usage możemy lepiej kontrolować i monitorować zużycie danych przez nasz telefon bądź tablet. Aplikacja posiada rozbudowany panel tworzenia indywidualnych pakietów sieciowych.

bDYIEBmf

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy zapytani o to czy chcemy korzystać z programu bez konfigurowania pakietu czy też dodamy go. W przypadku wyboru drugiej opcji otrzymujemy możliwość stworzenia planu od podstaw, a także skorzystania z już gotowych. Przy konfiguracji określamy pojemność pakietu, okres czasu itp. kreator jest bardzo dobrze przygotowany i opisany.

W zależności od ustawień aplikacja będzie nas powiadamiała w przypadku zbliżania się do limitu. Niezależnie od posiadanego pakietu za pomocą My Data Manager - Data Usage możemy monitorować obecne i archiwalne zużycie danych. Możemy wybierać nie tylko pomiędzy przedziałami czasowymi, ale też śledzić lokalizacje oraz szczegółowe zużycie dla konkretnych aplikacji. Dostępny jest także specjalny panel na wypadek konieczności korzystania z sieci w roamingu.

Sporą zaletą programu jest bardzo ładny, dobrze wykonany i intuicyjny interfejs. Z My Data Manager - Data Usage korzysta się wygodnie i przyjemnie. Co ważne wszystkie opcje dostępne są za darmo, a aplikacja nie zawiera reklam. Poza informacjami w pasku powiadomień oferuje kilka widgetów do wyboru.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań112
Data aktualizacji30 paź 2020
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
My Data Manager - Data Usage ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYIEBmK
bDYIEBnb