iOSAkcesoriaInne akcesoriaMy Data Manager - Data Usage
My Data Manager - Data Usage ikona

My Data Manager - Data Usage7.24.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

My Data Manager - Data to aplikacja dzięki której możemy lepiej monitorować i kontrolować zużyte przez nasze urządzenie dane. Pozwala skonfigurować indywidualne pakiety.

Przy pierwszym uruchomieniu zostaniemy zapytani o to czy chcemy korzystać z programu bez konfigurowania pakietu czy też dodamy go. W przypadku wyboru drugiej opcji otrzymujemy możliwość stworzenia planu od podstaw, a także skorzystania z już gotowych. Przy konfiguracji określamy pojemność pakietu, okres czasu itp. kreator jest bardzo dobrze przygotowany i opisany.

W zależności od ustawień aplikacja będzie nas powiadamiała w przypadku zbliżania się do limitu. Niezależnie od posiadanego pakietu za pomocą My Data Manager - Data Usage możemy monitorować obecne zużycie danych oraz przeglądać archiwalne zapisy. Możemy wybierać nie tylko pomiędzy przedziałami czasowymi, ale też śledzić lokalizacje a oraz sprawdzać zużycie wraz ze specjalnym stoperem. Dostępny jest także specjalny panel na wypadek konieczności korzystania z sieci w roamingu.

Sporą zaletą programu jest bardzo ładny, dobrze wykonany i intuicyjny interfejs. Wpisuje się w nową, płaską stylistykę iOS. Co ważne wszystkie opcje dostępne są za darmo, a aplikacja nie zawiera reklam. Oferuje także prosty widget w pasku powiadomień.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań85
Data aktualizacji8 wrz 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
My Data Manager - Data Usage ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)