bDZueSZh

myMousePainter2.5.5637

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

myMousePainter jest bardzo prostym narzędziem do wirtualnego malowania wnętrz, stworzonym na zlecenie firmy Dulux, cenionego na całym świecie producenta farb.

bDZueSZj

Program pozwala na wirtualne malowanie ścian dowolnego pomieszczenia - m.in. pokoju dziennego i dziecięcego, kuchni, łazienki, sypialni itp. Praca z nim rozpoczyna się od wczytania zdjęcia wnętrza (twórca aplikacji zaleca, aby jego rozmiar nie przekraczał 700kB), które chcielibyśmy pomalować. Do dyspozycji użytkownika poza paletą barw i odcieni farb pozostaje zestaw prostych narzędzi edycyjnych, umożliwiających "malowanie" zdjęć. Wśród nich znajdziemy dobrze znane z różnych programów graficznych funkcje wypełniania kolorem i pędzla. W razie niepowodzenia bardzo łatwo możemy wycofać wszelakie wprowadzone zmiany. Ponadto myMousePainter oferuje także podgląd palety kolorów współgrających, która ułatwia dobór poszczególnych farb.

Gotowy projekt może zostać zapisany, w celu późniejszego podglądu lub dalszej edycji. myMousePainter pozwala także na obliczanie powierzchni jaką będziemy malować, a także ilości potrzebnej farby. Co istotne, wszystkie kolory oraz odcienie farb oferowane przez aplikacje dostępne są w sprzedaży i zakupić je można w większości sklepów w Polsce.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
myMousePainter 2.5.5637 wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Liczba pobrań14 195
Data aktualizacji25 lut 2013
Rozmiar pliku12.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDZueSZO
bDZueTaf