WindowsDomAranżacja wnętrz i ogrodówmyMousePainter

myMousePainter2.5.5637

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

myMousePainter jest bardzo prostym narzędziem do wirtualnego malowania wnętrz, stworzonym na zlecenie firmy Dulux, cenionego na całym świecie producenta farb.

Program pozwala na wirtualne malowanie ścian dowolnego pomieszczenia - m.in. pokoju dziennego i dziecięcego, kuchni, łazienki, sypialni itp. Praca z nim rozpoczyna się od wczytania zdjęcia wnętrza (twórca aplikacji zaleca, aby jego rozmiar nie przekraczał 700kB), które chcielibyśmy pomalować. Do dyspozycji użytkownika poza paletą barw i odcieni farb pozostaje zestaw prostych narzędzi edycyjnych, umożliwiających "malowanie" zdjęć. Wśród nich znajdziemy dobrze znane z różnych programów graficznych funkcje wypełniania kolorem i pędzla. W razie niepowodzenia bardzo łatwo możemy wycofać wszelakie wprowadzone zmiany. Ponadto myMousePainter oferuje także podgląd palety kolorów współgrających, która ułatwia dobór poszczególnych farb.

Gotowy projekt może zostać zapisany, w celu późniejszego podglądu lub dalszej edycji. myMousePainter pozwala także na obliczanie powierzchni jaką będziemy malować, a także ilości potrzebnej farby. Co istotne, wszystkie kolory oraz odcienie farb oferowane przez aplikacje dostępne są w sprzedaży i zakupić je można w większości sklepów w Polsce.

Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
3.33 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań14 607
Data aktualizacji25 lut 2013
Rozmiar pliku12.47 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)