WindowsMultimediaOdtwarzacze plików audio i wideoMyPlayer
MyPlayer ikona

MyPlayer3.0.5.60

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

MyPlayer to polski odtwarzacz plików audio/wideo stworzony przez Daniela Zaborowskiego, charakteryzujący się eleganckim interfejsem graficznym i obsługą wszystkich powszechnie wykorzystywanych formatów plików multimedialnych bez konieczności instalacji kodeków i filtrów A/V. Aplikacja potrafi również automatycznie pobierać i dopasowywać napisy do filmów.

Odtwarzacz multimediów z budowanymi kodekami

Odtwarzacz stworzony został z dużym naciskiem na walory estetyczne oraz funkcjonalność, pozwalającą wygodnie odtwarzać w domowym zaciszu ulubione filmy i muzykę. Oferuje on wbudowany zestaw kodeków audio/wideo do odtwarzania multimediów w niemal każdym formacie, mechanizm playlist i animowanych napisów, a także zintegrowaną wyszukiwarkę plików torrent z filmami, serialami itp.

Tryb incognito i opcja zabawy w karaoke

Dla ceniących sobie prywatność autor przygotował tryb incognito, w którym informacje o odtwarzanych multimediach nie są pobierane z zewnętrznej bazy i nie zapisywane są w programie ostatnio odtwarzane utwory. Inne funkcje MyPlayera to możliwość pobierania i wyświetlania tekstów piosenek niezwykle użyteczna podczas zabawy w karaoke. Dodatkowo program oferuje obsługę lektorów w tym syntezatora IVONA2 oraz pozwala na podgląd klatek video po najechaniu myszą na dowolną pozycje na pasku postępu.

Uwaga!

  • Wersja testowa pozwala na korzystanie z programu przez 3 dni.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
2.745 ocen
Twoja ocena
ProducentMyPortal
Liczba pobrań54 466
Data aktualizacji20 kwi 2019
Rozmiar pliku20.94 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
MyPlayer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (3)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (150)