Mystery of Mortlake Mansion na weekend

Redakcja

19.10.2012 18:29, aktual.: 29.10.2012 12:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Mystery of Mortlake Mansion - przygodową grę logiczną przedstawioną w formie ciekawego opowiadania utrzymanego w klimacie przygody, odkryć, czarów i baśni. Fabuła przenosi nas do opuszczonego, budzącego grozę dworu, który mimo iż opustoszały nieprzerwanie żyje swoimi mrocznymi, niezgłębionymi tajemnicami i zagadkami sprzed wielu lat.

Twoja przeglądarka nie obsługuje Flasha i HTML5 lub wyłączono obsługę JavaScript...jwplayer("MysteryofMortlakeMansion360pmp4").setup({height: 333, width: 550, duration: 102, autostart: false, plugins: "gapro-1", "gapro.accountid":"UA-3114185-1", "gapro.idstring":"MysteryofMortlakeMansion-360p.mp4", image: "http://images.dpcdn.pl/ImageProxy.ashx?file=Video/20121019155616.jpg&height=360&width=640&crop=1", "controlbar.position":"bottom", modes: [{ type: "flash", src: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/player57/player.swf", config: { provider: "http", "http.startparam":"start", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/MysteryofMortlakeMansion-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage.dobreprogramy.pl/video/gry/MysteryofMortlakeMansion-720p.mp4", width: 1280 } ] } },{ type: "html5", config: { provider: "video", levels: [ { bitrate: 768, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/MysteryofMortlakeMansion-360p.mp4", width: 640 }, { bitrate: 3000, file: "http://storage4.dobreprogramy.pl/video/gry/MysteryofMortlakeMansion-720p.mp4", width: 1280 }] } } ] }); Chcąc nie chcąc zostajemy w nie wplątani przez co nie pozostaje nic innego jak rozwiązać i wyjaśnić raz na zawsze to, co tak skrzętnie skrywają mury dawnego domostwa. W tym celu należy przygotować spore pokłady cierpliwości, spostrzegawczości i koncentracji.

Zwiedzając poszczególne pomieszczenia dworu zbieramy i kolekcjonujemy porozrzucane nieregularnie odpowiednie obiekty i elementy, które w późniejszym czasie posłużą nam do aktywowania kolejnych lokacji. W międzyczasie natrafiamy na specjalne plansze ze skrupulatnie poukrywanymi przedmiotami, których odnalezienie również będzie skutkowało odpowiednią premią. Zadanie okazuje się nie takie proste, gdyż wypatrzenie tego właściwego jest mocno utrudnione przez ogólny bałagan i panujący rozgardiasz.

Niewątpliwie ciekawym przerywnikiem, dającym odpocząć zmęczonym oczom ;-), są krótkie minigry w postaci różnorodnych łamigłówek, które oprócz tego, że pełnią rolę pewnego rodzaju testu na refleks i spostrzegawczość, to dodatkowo urozmaicają całą rozgrywkę.

Mystery of Mortlake Mansion została przedstawiona w dobrej oprawie zarówno graficznej jak i dźwiękowej z wszelką dbałością o szczegóły. Osobliwy klimat oraz różnorodność rozgrywki to dodatkowe aspekty, dzięki którym gra powinna przypaść do gustu nie tylko miłośnikom przygód i grozy ;-).

Grę Mystery of Mortlake Mansion można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Logiczne.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)