iOSMultimediaRadia internetowemyTuner Radio
myTuner Radio ikona

myTuner Radio9.0.8

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

myTuner Radio zapewnia nam dostęp do setek stacji radiowych dostępnych w internecie, a także najpopularniejszych podcastów. Dzięki rozpoznawaniu naszej lokalizacji, proponuje treści w języku polskim.

Aplikacja pozwala na założenie konta (w tym logowanie za pomocą Facebooka), ale nie jest to wymóg konieczny. Dzięki niemu możemy synchronizować dane (głównie ulubione) pomiędzy różnymi urządzeniami. Na ekranie głównym przedstawia popularne i proponowane stacje z naszego regionu. W menu rozwijanym w lewym górnym rogu możemy przejść do takich zakładek jak: radio, podkasty, ulubione, Tops ustawienia. U góry okna głównego jak i każdej z kategorii znajduje się wyszukiwarka. Za jej pomocą odnajdziemy audycje oraz stacje.

Choć baza dostępnych materiałów jest spora, to pozostaje w tyle za innymi programami do słuchania stacji radiowych i dedykowanym podkastom. Spory ograniczeniem jest brak możliwości dodawania własnych rozgłośni oraz audycji poprzez odpowiednie linki. Jesteśmy ograniczeni tylko do oferty myTuner Radio. Aplikacja zapewnia nam możliwość nagrywania słuchanej treści oraz dzielenia się informacjami o niej w serwisach społecznościowych. Dodatkowo przy poszczególnych piosenkach widnieje przycisk kup który przekieruje nas do iTunes.

Interfejs choć nie jest dopasowany do najnowszych wersji iOS prezentuje się dobrze. Czasem zawodzi stabilność aplikacji, ale podczas dłuższych testów program sprawował się w większości bezproblemowo. Jeżeli wciąż szukacie dobrej aplikacji do słuchania głównie radia warto sprawdzić też myTuner Radio.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAPPGENERATION
Liczba pobrań446
Data aktualizacji10 lis 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
myTuner Radio ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)