AndroidMultimediaRadia internetowemyTuner Radio Pro
myTuner Radio Pro ikona

myTuner Radio Pro8.1.2

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

myTuner Radio zapewnia nam dostęp do setek stacji radiowych dostępnych w internecie, a także najpopularniejszych podcastów. Dzięki rozpoznawaniu naszej lokalizacji, proponuje treści w języku polskim.

Aplikacja pozwala na założenie konta, ale nie jest to wymóg konieczny. Dzięki niemu możemy synchronizować dane (głównie ulubione) pomiędzy różnymi urządzeniami. Na ekranie głównym przedstawia popularne i proponowane stacje z naszego regionu. W menu rozwijanym w lewym górnym rogu możemy przejść do takich zakładek jak: radio, podkasty, ulubione, Tops ustawienia. U góry okna głównego jak i każdej z kategorii znajduje się wyszukiwarka. Za jej pomocą odnajdziemy audycje oraz stacje..

Choć baza dostępnych materiałów jest spora, to pozostaje w tyle za innymi programami do słuchania stacji radiowych i dedykowanym podkastom. Spory ograniczeniem jest brak możliwości dodawania własnych rozgłośni oraz audycji poprzez odpowiednie linki. Jesteśmy ograniczeni tylko do oferty myTuner Radio. Aplikacja zapewnia nam możliwość nagrywania słuchanej treści oraz dzielenia się informacjami o niej w serwisach społecznościowych.

Interfejs choć nie jest dopasowany do najnowszych wersji Androida prezentuje się dobrze. Czasem zawodzi stabilność aplikacji, ale podczas dłuższych testów program sprawował się w większości bezproblemowo. Niestety myTuner Radio nie dysponuje wersją testową, aby samemu przekonać się czy wspiera nasze ulubione rozgłośnie i podkasty. Przed inwestycją lepiej dobrze się zastanowić.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAPPGENERATION
Liczba pobrań828
Data aktualizacji1 mar 2024
System operacyjnyAndroid 5.0 i nowsze
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
myTuner Radio Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)