Na osłodę nadchodzącego poniedziałku rozdajemy WonderFox DVD Ripper Pro

Na osłodę nadchodzącego poniedziałku rozdajemy WonderFox DVD Ripper Pro

Na osłodę nadchodzącego poniedziałku rozdajemy WonderFox DVD Ripper Pro
13.07.2014 20:00, aktualizacja: 14.07.2014 08:56

Kolejny letni weekend chyli się ku końcowi, więc na poprawę nastroju mamy dla Was prezent – licencje na program WonderFox DVD Ripper Pro.

WonderFox DVD Ripper Pro to rozbudowana wersja (na razie) mało popularnego wśród Czytelników programu WonderFox DVD Ripper Speedy. Program posiada wszystkie narzędzia niezbędne do zapisywania na dysku i oglądania multimediów z płyty DVD, ale na tym jego możliwości się nie kończą.

Obraz

DVD Ripper Pro firmy WonderFox pozwala na kopiowanie filmów z płyt DVD, obrazów ISO oraz folderów skopiowanych bezpośrednio z nich i zapisywanie ich w wielu bardziej lub mniej popularnych formatach wideo, a także pozwala zapisać sam dźwięk w formatach stratnych i bezstratnych. Przy zapisywaniu można wybrać opcje optymalizacji dla konkretnych urządzeń mobilnych (iPad, iPhone, Lumie, BlackBerry, Surface, GALAXY Note, PSP i wiele innych) i typowo domowych (Xbox, Wii, Apple TV, PlayStation, telewizory z odtwarzaczami).

Obraz

Twórcy programy chwalą się przede wszystkim jego szybkością. DVD Ripper Pro jest w stanie przekodować film z DVD do formatu MPG w zaledwie 5 minut. Zapisanie kopii w formacie AVI XviD zająć ma do 25 minut, Do MP4 H.264 zaś niecałą godzinę. W miarę rozwoju program doczekał się także możliwości podstawowej edycji wideo, jak przycinanie czy kadrowanie, oraz 12 podstawowych efektów wizualnych (szkic, piksele, mozaika i tym podobne).

Użytkownicy WonderFox DVD Ripper Speedy w polu, które pokaże się po kliknięciu w przycisk „Want more formats?” na górnej belce okna programu , mogą wpisać swój adres e-mail. Do skrzynki natychmiast powinna trafić wiadomość z licencją pozwalającą na testowanie wersji Pro przez 30 dni oraz odnośnik do pobrania wersji Pro ze strony producenta. Osoby, które nie używały wcześniej wersji „Speedy” mogą od razu pobrać próbną wersję Pro.

Następnie znów klikamy czerwony przycisk na belce, tam wybieramy opcję „Enter license” i wpisujemy poniższy kod:

VC-DRPB-C495100780-459D72F52E-7BD57EFF7C
Obraz

Program należy aktywować do końca lipca. Po aktywacji każdy użytkownik ma dożywotnie prawo do wszystkich aktualizacji, które ukazują się, jak zapewnia producent, co 2 miesiące. Niezdecydowanym polecamy przetestowanie darmowego WnderFox DVD Ripper Speedy, który można pobrać z naszej bazy programów.

To jednak nie koniec promocji, których nie unika wydawca programów. Po instalacji programu WonderFox DVD Ripper Speedy można udostępnić stronę producenta oprogramowania na Facebooku bądź Twitterze i tylko za to dostać jeszcze licencję na wyceniony na 70 dolarów WonderFox DVD Video Converter.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (20)