Nadchodzi koniec przygody z Falloutem 4: Nuka World będzie ostatnim DLC

Nadchodzi koniec przygody z Falloutem 4: Nuka World będzie ostatnim DLC07.07.2016 13:22
Nadchodzi koniec przygody z Falloutem 4: Nuka World będzie ostatnim DLC

Mimo że Fallout 4 ukazał się jeszcze w listopadzie zeszłego roku, to Bethesda wciąż dostarcza nowe pokłady grywalności dzięki kolejnym DLC. Wiadomo już więcej o kolejnym dodatku, noszącym tytuł Nuka World, który niestety będzie stanowił zwieńczenie przygód.

350179605442947009

Dotąd dla Fallouta 4 zostały wydane 4 dodatki, z których każdy spotkał się z pozytywną reakcją graczy i recenzentów. W marcu pojawił się umożliwiający konsutrowanie robotów Automatron, w kwietniu otrzymaliśmy nowe możliwości budowania (także więzień) w Wasteland, majowy Far Harbor umożliwił eksploracje wyspy Mount Desert, zaś wydany 21 czerwca Contaptions Workshop stanowi pierwszy z dodatków warsztatowych.

@AndesDylan last one

— Pete Hines (@DCDeacon) 4 lipca 2016Drugim z nich będzie Vault-Tec Workshop, którego premiery można spodziewać się lada moment. Zdaje się jednak, że więcej emocji budzi kolejny, Nuka World. Między innymi w związku z tym, że wiceszef ds. marketingu w Bethesdzie, Pete Hines potwierdził już na Twitterze, że Nuka World będzie stanowił ostatni DLC do Fallouta 4.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

A zapowiada się on bardzo interesująco. Przede wszystkim, nie będzie to dodatek warsztatowy – możemy się spodziewać po nim kolejnych godzin przygód osadzonych w byłym parku rozrywki Nuka World, którego atomowa zagłada zmieniła w siedzibę gangu Raiders. Za cenę około 20 dolarów oczekiwać możemy nowych questów, potworów i broni. Ostatnie DLC dla Fallouta 4 ukaże się w sierpniu.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)