Nadchodzi remake kultowego System Shock. Ogrywamy wczesne demo

Nadchodzi remake kultowego System Shock. Ogrywamy wczesne demo
Krzysztof Fiedor

01.07.2016 16:41, aktual.: 11.06.2018 17:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

System Shock wydany został w 1994 roku. Gra praktycznie od razu zyskała spore grono fanów. Gracze docenili klimat i fabułę, które stały na najwyższym poziomie. Trzy lata później wydana została druga część hitu, która przebiła jakością pierwowzór. Jak wielki to tytuł świadczy fakt, że był on inspiracją dla hitów takich jak Dead Space, Doom 3 czy Bioshock. Nic też dziwnego, że gra doczekała się wersji poprawionej, we wrześniu 2015 roku do sprzedaży trafił System Shock Enchanced Edition. W stosunku do pierwszego System Shocka poprawiono nieco grafikę, doszły wyższe rozdzielczości i solidnie poprawiono sterowanie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Dla fanów gry mamy jednak jeszcze lepszą wiadomość. Na kickstarterze trwa zbiórka funduszy na nową-starą odsłonę System Shocka. Jak widać akcja chwyciła, w ciągu zaledwie kilku dni zebrano już sporą cześć minimalnego progu 900 tysięcy USD. Tak zwany reboot ma wprowadzić tytuł w XXI wiek. Ale tylko pod względem graficznym, gra jest przygotowywana w oparciu o silnik Unity.[img=ss_old_new]Wciągająca historia i ciężki klimat będą niezmienione. Jak gra wygląda możecie zobaczyć w naszym materiale, gdzie pokazujemy oryginalny System Shock z 1994 roku, jego poprawioną wersję z 2015 roku i demo pre-alfa przygotowywanej nowej wersji. Premiera gry zapowiedziana została na grudzień 2017 roku.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Demo nowej odsłony możecie pobrać z platform takich jak Steam, GOG czy Humble Store. Tytuł pojawił się też w naszej bazie, skąd w prosty sposób możecie go pobrać. Zachęcamy do ogrania zwłaszcza młodszych czytelników, którzy nie mieli okazji poznać oryginału, który wydany został 22 lata temu. Klimat jest po prostu rewelacyjny, tego niestety brakuje w nowych tytułach.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)