Nadchodzi Windows 10 Redstone 3. Wydanie 16170 dostępne dla insiderów

Nadchodzi Windows 10 Redstone 3. Wydanie 16170 dostępne dla insiderów

Nadchodzi Windows 10 Redstone 3. Wydanie 16170 dostępne dla insiderów
08.04.2017 20:32

Microsoft udostępnił pierwsze wydanie Windowsa 10, zaliczane do linii Redstone 3. Kompilacja 16170 jest już dostępna dla insiderów. Nie ma tam jednak żadnych rewolucyjnych nowości, a jedynie poprawki. Prawdopodobnie zobaczymy jeszcze kilka takich kompilacji z najbliższych tygodniach, zanim pojawią się bardziej widoczne nowości.

Windows 10 Insider Preview Build 16170 dla PC jest dostępny w Fast Ring. Kompilacje z linii Redstone 3 były już tworzone od lutego, ale nie były dostępne dla Insiderów. Prace skupiają się wokół OneCore i porządkowania kodu, przy czym pojawiły się nowe błędy, więc na pewno na tej kompilacji nie da się pracować na co dzień. Szczegółowe informacje na temat tego, co zostało naprawione, a co jeszcze nie działa prawidłowo, znajdują się na blogu Microsoftu.

Obraz

Microsoft uruchomił także program Windows Insider dla biznesu, o co prosiło wiele osób, pracujących w segmencie IT. Podczas konferencji Microsoft Ignite w lutym ogromny nacisk został położony na współpracę z profesjonalnymi użytkownikami Windowsa 10, którzy mają duży wkład w testowanie kompilacji dla insiderów. Od tamtej pory liczni użytkownicy prosili o możliwość testowania funkcji Windowsa 10 przeznaczonych dla biznesu, korzystając do tego z korporacyjnych kont.

Można już logować się do programu Windows Insider z pomocą Azure Active Directory. Ma to też zwiększyć liczbę testerów i pomoże sprawdzać wydania testowe w konkretnych scenariuszach biznesowych. Ponadto zgłoszenia użytkowników biznesowych będą bardziej widoczne, a firmy będą miały możliwość lepszego komunikowania potrzeb. W planie jest wydanie dodatkowych narzędzi, kierowanych do testerów biznesowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (94)