Najlepszy sprzęt 2023 roku? Poznaliśmy wybór czytelników

Najlepszy sprzęt 2023 roku? Poznaliśmy wybór czytelników

Plebiscyt Produkt Roku WP 2023
Plebiscyt Produkt Roku WP 2023
Źródło zdjęć: © WP
Paweł Maziarz
15.04.2024 13:59, aktualizacja: 15.04.2024 15:25

Zakończyliśmy głosowanie w plebiscycie Produkt Roku WP 2023. Dzięki Waszym głosom poznaliśmy produkty i usługi, które wywarły znaczący wpływ na rozwój technologii oraz poprawiły jakość naszego codziennego życia.

Rywalizacja była niezwykle zacięta, a emocje sięgały zenitu. W niektórych kategoriach zwycięstwo nie było specjalnym zaskoczeniem, ale nie zabrakło również niespodziewanych wyróżnień, które zaskoczyły nas wszystkich.

Plebiscyt Produkt Roku WP 2023 był połączeniem tradycji dwóch innych prestiżowych konkursów z branży technologicznej: Imperatorów WP oraz Produktu Roku benchmark.pl. Naszym głównym celem było zebranie opinii na temat najlepszych produktów i usług, które zadebiutowały na rynku w ostatnim roku.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Wyniki plebiscytu Produkt Roku WP 2023

Plebiscyt obejmował 13 różnorodnych kategorii, które obejmowały szeroki zakres produktów i usług, które są użyteczne w naszym codziennym życiu. Nominacje zostały starannie wybrane przez naszych ekspertów, ale to Wasze głosy były decydujące w obecnie produktów, które zasłużyły na tytuł Produktu Roku 2023 WP. Wyniki plebiscytu znajdziecie na platformie plebiscytowej.

Prestiżowe wyróżnienie

Tytuł Produktu Roku WP 2023 to prestiżowe wyróżnienie dla producentów. Plebiscyt ten jest nie tylko pokazem preferencji naszych czytelników, ale także docenieniem innowacyjnych pomysłów, które ułatwiają nasze codzienne funkcjonowanie.

Już teraz zachęcamy do głosowania w plebiscycie Produkt Roku WP 2024, w którym wspólnie wybierzemy najlepsze innowacje branży technologicznej w 2024 r. Pierwsze nowości już pojawiły się na rynku, ale przed nami na pewno jeszcze sporo interesujących premier.

Paweł Maziarz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Zobacz więcej
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)