Napisy24 w wersji 1.2 poinformują o jakości napisów do filmów i seriali

Napisy24 w wersji 1.2 poinformują o jakości napisów do filmów i seriali05.11.2015 13:35
Napisy24 w wersji 1.2 poinformują o jakości napisów do filmów i seriali

Napisy24, popularna aplikacja do wyszukiwania i pobierania napisówdo filmów i seriali doczekała się nowej wersji, oznaczonejnumerkiem 1.2. To w większości poprawki, ale poprawki na tyleistotne, że warto program zaktualizować. Doczekaliśmy się teżprezentowania informacji o jakości dostępnych napisów.

Teraz znalezionym napisom towarzyszy ocena, w skali od trzechgwiazdek (najlepsze napisy od wyselekcjonowanych tłumaczy zNapisy24), do jednej gwiazdki – napisy z innych serwisów odyskusyjnej jakości. Deweloperzy programu tłumaczą, że chcą, bykażdy użytkownik sam decydował, czy chce napisy szybciej i wniekoniecznie dobrej jakości, czy woli poczekać, aż pojawią sięnapisy o gwarantowanej jakości z Napisy24.pl.

350154419503130561

Napisy24 pamięta też listę poszukiwanych tłumaczeń,automatycznie uzupełniając wpis przy szukaniu napisów i pokazujeprocentowy postęp tłumaczenia, w miarę jak tłumacz dane napisyuzupełnia. Gdy prace zostaną ukończone, program pobierze je nadysk, a jeśli jest to niemożliwe, to usługa internetowa wyślepowiadomienie o dostępności napisów e-mailem lub SMS-em.

Oprócz tego poprawiono system zgłaszania złych napisów,zautomatyzowano kasowanie złych napisów, usunięto usterki zpokazywania okładek filmów, tytułów i innych danych, ulepszonodeinstalator i usunięto błąd związany z niemożnościąuruchomienia odtwarzacza wideo po kliknięciu pierwszego filmu naliście.

Program dostępny jest już w naszej bazieoprogramowania dla Windows.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)