Następny iMac może być dostępny w tych samych kolorach, co iPad Air

Następny iMac może być dostępny w tych samych kolorach, co iPad Air25.02.2021 09:30
Następny iMac może być dostępny w tych samych kolorach, co iPad Air

Apple zdecydowało się na przemianę swoich Maców. Wiemy już, że MacBook Air dostanie zupełnie nowy wygląd, ale wszystko wskazuje na to, że podobny proces czeka także iMaca. Zgodnie z pogłoskami, Apple planuje stworzyć nowego iMaca w różnych kolorach.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Autorem przecieków jest znany z ujawniania różnych informacji youtuber Jon Prosser. Z udostępnionych przez niego zdjęć wynika, że nowy iMac będzie dostępny w tych samych wariantach kolorystycznych co iPad Air. Co także zwraca uwagę to fakt, że jeśli rendery nie są w żaden sposób przekłamane, to nowy iMac będzie przypominał swoim wyglądem gigantycznego iPada.

Youtuber, poza wariantami kolorystycznymi, nie przekazał więcej nowych informacji na temat tego, co znajdzie się w środku nowych urządzeń. Jednakże, poza nowymi kolorami iMaców, pokazał on także potencjalne rendery nowych komputerów Mac, a dokładniej to Maca Pro mini. Zgodnie z opisem Youtubera, wielkością przypomina on trzy do czterech Maców mini ułożonych jeden na drugim. Niestety, poza tą informacją, nie wiadomo nic więcej.

350289079696772500

Nowych komputerów Mac możemy spodziewać się jeszcze w tym roku. Nie ma jednak dokładnych informacji kiedy Apple ujawni szczegółowe informacje na ich temat.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (8)