Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze: Cyber Monday z Udemy

Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze: Cyber Monday z Udemy

Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze z Udemy
Naucz się czegoś nowego za niewielkie pieniądze z Udemy
26.11.2018 08:42

Szalone święto zakupów Black Friday tradycyjnie kończy się Cyberponiedziałkiem. W wielu sklepach to ostatnia szansa, by kupić sobie coś ciekawego w dobrej cenie. Mam dla Was jednak nietypową propozycję – nie kupujcie elektroniki, która posłuży wam kilka lat. Zamiast tego zainwestujcie w wiedzę, która zostanie z wami na zawsze. Wiele osób sądzi, że najlepsza inwestycja to inwestycja w siebie i jest w tym sporo racji.

Dziś macie ostatnią szansę, by zainwestować niewiele, a zyskać bardzo dużo. Dobiega końca fenomenalna promocja na kursy Udemy, w ramach której możecie kupić dożywotni dostęp do wysokiej jakości materiałów edukacyjnych za 34,99 zł. Warto przejrzeć ofertę, gdyż wiele z kursów kosztuje więcej niż 500 zł.

W ofercie Udemy znajdziemy mnóstwo kursów, które pozwolą nauczyć się programowania w popularnych językach i korzystania z konkretnych frameworków. Wiele z nich zorientowanych jest na konkretne rozwiązania, na przykład projektowanie aplikacji mobilnych czy gier z wykorzystaniem wskazanych silników. O tworzeniu aplikacji mobilnych pisaliśmy niedawno. Kontynuując ten wątek chciałabym polecić Wam jeszcze kurs tworzenia aplikacji dla iOS-a 12 w Swifcie, ale to jedynie ułamek wiedzy, jaką oferuje nam Udemy.[cdc=iOS 12 & Swift – The Complete iOS App Development Bootcamp|https://www.udemy.com/ios-12-app-development-bootcamp/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=growth-affiliate&utm_term=Content&utm_content=Textlink&utm_campaign=POL-DP-BF18|34,99|apple-apple-device-apple-devices-968639|logo-udemy|https://www.udemy.com/ios-12-app-development-bootcamp/?deal_code=&utm_source=aff-campaign&utm_medium=growth-affiliate&utm_term=Content&utm_content=Textlink&utm_campaign=POL-DP-BF18|Zobacz kurs]Specjalna cena z okazji Cyberponiedziałku obowiązuje tylko dziś, normalna cena tego kursu to 609,99 zł[/cdc]Słyszeliście pewnie, że w polskie gry zagrywa się cały świat. Polskie studia mają na koncie sporo świetnych tytułów, od Wiedźmina po Warcaby. Jeśli chcecie zacząć karierę w tej branży, polecam inny bestseller – kurs programowania w C# na potrzeby gier 2D w środowisku Unity. Warto się nim zainteresować, gdyż z Unity do pewnego momentu można korzystać za darmo i nauka, a być może także wydanie pierwszej gry, nie będzie kosztowne.

Ostatnio sporo piszemy o cyberbezpieczeństwie, ale warto wiedzieć, że składa się ono nie tylko z bezpiecznego oprogramowania. Ogromna ilość ataków wykorzystuje słabość użytkownika, a nie oprogramowania. Jeśli chcecie dowiedzieć się więcej o inżynierii społecznej, przygotowywaniu takich ataków i sposobach obrony przed nimi, gorąco polecam poniższy kurs:

Na liście przecenionych kursów znajdziecie jeszcze mnóstwo innych pozycji, związanych z programowaniem wysoko- i niskopoziomowym, elektroniką, uczeniem maszynowym i big data, cyberbezpieczeństwem, administracją sieciami i systemami, a także marketingiem i reklamą w internecie.

Ponadto, jeśli kupiliście już wcześniej jeden z kwalifikujących się kursów Udemy w promocji, dziś możecie zrealizować drugi kurs za darmo, korzystając ze środków, które wróciły na konto przy zakupie. W Polsce jest to 34,99 zł, czyli cena kolejnego kursu.

Warto się skusić – taka okazja może się już nie powtórzyć, a zdobytej wiedzy nic nam nie odbierze.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (18)