WindowsNarzędziaInne narzędziaNCSwitch
NCSwitch ikona

NCSwitch4.6.2

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NCSwitch może okazać się bardzo przydatnym narzędziem wśród użytkowników, którzy wielokrotnie korzystają z tych samych sieci w różnym czasie.

Jeśli pracujemy na laptopie bądź tablecie, to niewątpliwie wykonujemy swoje obowiązki zarówno w siedzibie firmy, jak i poza nią. Dlatego też musimy ręcznie zmieniać rozmaite ustawienia komputera (połączenie internetowe, drukarka sieciowa, domyślne programy do otwierania plików, ustawienia firewalla i wiele, wiele innych), co początkowo nie jest zbyt problematyczne, ale z czasem może doskwierać coraz bardziej. Chcąc temu zapobiec, warto zainstalować NCSwitch.

NCSwitch wymaga jednorazowej konfiguracji (w formie czytelnego kreatora), a następnie automatycznie wykrywa zmianę połączenia sieciowego i przygotowuje komputer do pracy w nowym otoczeniu.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSpiralware
Liczba pobrań96
Data aktualizacji6 sty 2020
Rozmiar pliku18.27 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
NCSwitch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)