WindowsInternet i komunikacjaBezpośrednia wymiana plikówNeighbor
Neighbor ikona

Neighbor1.1.0

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Neighbor to darmowy klient sieci BitTorrent oferujący funkcje niedostępne w innych aplikacjach tego typu.

Znajdziemy tu między innymi obsługę protokołu Neighbor, dzięki któremu będziemy mogli skorzystać z dodatkowych opcji, takich jak np. wyszukiwanie torrentów w innych klientach Neighbor lub za pośrednictwem tzw. społeczności, które działają na zasadzie stron internetowych, gdzie przechowywane są rozmaite torrenty (możliwe jest zdalne wyszukiwanie takich plików). Neighbor zawiera także biblioteki Webtorrent, co sprawia, że aplikacja obsługuje nie tylko standardowe protokoły sieci torrentowej.

Neighbor umożliwia nie tylko pobieranie, ale i tworzenie własnych torrentów. Możemy ponadto lokalizować je po nazwie, tagu, języku czy opisie (dane te są zawarte w innych klientach lub na kanałach społecznościowych). Uwagę zwraca również fakt, że aplikacja oddaje do dyspozycji opcję strumieniowania pobieranej zawartości (możemy odtwarzać filmy zanim ściągniemy cały plik na dysk twardy komputera).

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentBenmaster
Liczba pobrań228
Data aktualizacji20 wrz 2018
Rozmiar pliku46.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Neighbor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)