WindowsFirmaProgramy branżoweNetgabinet.pl
Netgabinet.pl ikona

Netgabinet.pl1.66

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Netgabinet.pl to elektroniczny system wspomagający tworzenie dokumentacji medycznej i przepisywania leków. Aplikacja ułatwia i wspomaga tworzenie pełnej dokumentacji medycznej wraz z rejestracją pacjentów, listą wizyt, wystawianiem recept, a także generowaniem zestawienia i raportów medycznych.

Program posiada czytelny i w pełni funkcjonalny interfejs użytkownika, w którym znajdziemy specjalne moduły wspomagające tworzenie i uzupełnianie dokumentacji. Użytkownik może zarządzać czasem pracy lekarza, definiować godziny pracy, ilość przyjmowanych pacjentów oraz rejestrować pacjentów przy użyciu elektronicznego terminarza.

Netgabinet.pl oferuje możliwość zakładania i modyfikowania bazy pacjentów, w której będziemy wpisywać najważniejsze informacje. W programie możemy wpisywać informacje o aktualnym zdrowiu pacjenta, wybierać właściwie rozpoznania medycznie, uzupełniać wszystkie zlecone badania obrazowe i analityczne wraz z podawaniem odpowiednich leków (na receptę itp.).

Oprócz tego program umożliwia wystawianie faktur i rachunków dla kontrahentów lub pacjentów, a także sporządzanie różnych statystyk z dziennych przyjęć pacjentów, zleconych badań i wielu innych czynności wykonywanych w ciągu jednego roboczego dnia. Nie zabrakło w nim również definiowanie wolnych dni i określenia czasu pracy przy użyciu wbudowanego modułu do tworzenia grafiku pracy lekarza.

Uwaga!

  • Po pierwszym uruchomieniu programu należy dokonać bezpłatną rejestrację, wpisując login i hasło.
  • Wersja demonstracyjna programu umożliwia testowanie go przez 7 dni. Korzystając z tej wersji, użytkownik ma dostęp do niepełnego indeksu leków. Aby uzyskać pełny do niego dostęp, należy dokonać rejestrację z poziomu programu i wpisać numer seryjny wraz z hasłem, które zostaną wysłane drogą elektroniczna na podany adres e-mail.
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.56 ocen
Twoja ocena
Liczba pobrań2 311
Data aktualizacji22 sie 2018
Rozmiar pliku171.90 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (demo)
Netgabinet.pl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (12)