bEKbEtLV
Never10 ikona

Never101.3.1

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

Never 10 to darmowy program, która likwiduje powiadomienia związane z aktualizacją systemu Windows do najnowszej wersji oznaczonej numerkiem 10.

bEKbEtLX

Polityka giganta z Redmond zakłada, że wszyscy użytkownicy systemów operacyjnych Windows 7 i Windows 8.1 z czasem zaktualizują (bezpłatnie) swoje wersje do najnowszego wydania, czyli Windows 10. Na ekranie monitora sukcesywnie pojawiają się informacje o możliwości przeprowadzenia takiej operacji, ale osoby, które nie zamierzają z niej skorzystać, a także obawiają się, że przypadkiem rozpoczną instalację "dziesiątki", powinny zainteresować się aplikacją Never 10.

Never 10 nie wymaga instalacji na dysku twardym komputera. Po uruchomieniu narzędzia wybieramy przycisk, by zablokować informację o aktualizacji popularnych "okienek" do Windows 10. Naturalnie w przypadku, kiedy zmienimy zdanie, możemy ponownie włączyć opisywane narzędzie, by zlikwidować blokadę.

Udostępnij
Never10 1.3.1wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.0
Ocena użytkowników
2.16 ocen
Twoja ocena:
Liczba pobrań3 218
Data aktualizacji1 maj 2016
Rozmiar pliku0.08 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Never10 ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEKbEtMT