New Mac Candle – zapach nowego Maka, gdy nie ma nowego Maka

New Mac Candle – zapach nowego Maka, gdy nie ma nowego Maka

New Mac Candle – zapach nowego Maka, gdy nie ma nowego Maka
05.10.2016 16:43

Wspaniałe i wielkie rzeczy powstają niekiedy na pograniczu wielkiej korporacyjnej machiny i zacisza przydomowej pracowni. Bez najmniejszych wątpliwości za taką może być uznana New Mac Candle – świeczka inna niż wszystkie. Świeczka, która sprawia, że jej posiadacz będzie myśleć inaczej. Świeczka o zapachu świeżo odpakowanego Maka.

Jak przystało na produkt rzemieślniczy, nie ma tutaj mowy o żadnej automatyzacji procesu produkcji. New Mac Candle jest wytwarzana ręcznie z najwyższej jakości materiałów. Te oczywiście dobrano tak, aby ogromne zainteresowanie klientów zapachem lepszego życia nie wpłynęło negatywnie na faunę – świeczka składa się w 100% z wosku sojowego.

350189259254425537

Kluczowa kwestia to oczywiście sam zapach. W Charleston w Południowej Karolinie, gdzie wyprodukowana została świeczka, uważa się najwyraźniej, że nowy Mak pachnie miętą, brzoskwinią, bazylią, lawendą, mandarynką oraz szałwią. Zapach ten może roznosić się nawet do 55 godzin po zapaleniu.

Pomiędzy New Mac Candle a produktami Apple zachodzi jeszcze jedna korespondencja. Aby wnieść w swoje życie świeżość nowego Maka, zapłacić trzeba 24 dolary, czyli według dzisiejszego kursu 91,99 złotych. Większości nie zdziwi zatem, że produkt cieszył się ogromnym zainteresowaniem, które doprowadziło w sklepie TwelveSouth do wyczerpania zapasu. Pozostali powinni wybrać inne zapachy.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)