Newsweek wPunkt ikona

Newsweek wPunkt1.3.1

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Newsweek wPunkt to aplikacja przygotowana przez redakcję polskiej edycji tygodnika Newsweek, w której znajdziemy najciekawsze informacje z Polski i ze świata dla nadchodzącego dnia.

W aplikacji znajdziemy treści z następujących obszarów tematycznych: "Wiadomości z kraju i ze świata, "Aktualności sportowe", "Biznes, giełda, gospodarka, finanse", "Styl życia" oraz "Wiadomości naukowe". W każdej z kategorii dostępne są różne formy dziennikarskie: news, analiza, komentarz bądź felieton, znajdziemy tam też infografiki oraz filmy. Twórcy programu przewidzieli też prezent dla tych, którzy przeczytają wszystkie teksty dostępne w danym dniu. Licznik widoczny jest na dole ekranu, po przewinięciu wszystkich tekstów. Gdy zapoznamy się ze wszystkimi materiałami, wtedy w aplikacji dostępna będzie kartka z kalendarza, w której sprawdzimy, co ciekawego wydarzyło się w historii danego dnia. Ponadto, u góry ekranu znajdziemy skrót do informacji zawartych w aplikacji w minione dni, możemy też włączyć powiadomienia o nowych treściach, a także zmniejszyć lub zwiększyć rozmiar czcionki. Treści można przeglądać także w trybie offline, artykuły zapisują się bowiem w pamięci aplikacji.

Minusem aplikacji jest brak narzędzi do szybkiego udostępniania treści. Znajdziemy w niej jedynie estetycznie podane artykuły, zdjęcia i filmy, opatrzone zdjęciami w wysokiej jakości. Nie da się jednak ich podać dalej, np. na Facebooka. Trzeba też się liczyć z reklamą, choć nie jest ona szczególnie uciążliwa, bo widać ją jedynie na wąskim prostokącie u góry ekranu i nie utrudnia czytania lub przeglądania multimediów.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań88
Data aktualizacji13 mar 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Newsweek wPunkt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)