bDYNqaqJ
Newsweek wPunkt ikona

Newsweek wPunkt2.1

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Newsweek wPunkt to aplikacja, która codziennie o poranku dostarcza informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń dla danego dnia. Treści dostarcza redakcja polskiego wydania tygodnika Newsweek.

bDYNqaqL

Program oferuje wiadomości z takich obszarów tematycznych, jak "Wiadomości z kraju i ze świata, "Aktualności sportowe", "Biznes, giełda, gospodarka, finanse", "Styl życia" oraz "Wiadomości naukowe". Charakter prezentowanych materiałów jest bardzo różny: od newsów, poprzez komentarze i analizy, do infografik i materiałów filmowych. Codziennie w aplikacji pojawia się ok. 10 nowych materiałów, które są dostępne tylko na jej łamach. Teksty możemy czytać nawet bez połączenia z internetem. Dodatkowo, gdy przeczytamy wszystkie, wówczas skorzystamy z prezentu, czyli Kartki z kalendarza - znajdziemy w niej informacje o najciekawszych wydarzeniach w historii, które wydarzyły się właśnie w tym dniu. Kartkę z kalendarza znajdziemy na dole ekranu, po przewinięciu wszystkich treści.

Między artykułami nawigujemy, przesuwając palcem od lewej do prawej strony ekranu. Dodatkowo, w programie możemy regulować rozmiar czcionki, a także wybrać opcję powiadamiania o nowych treściach dostępnych w aplikacji Newsweek wPunkt. Treści są na ogół krótkie, podane w przystępny sposób i opatrzone zdjęciami wysokiej jakości. To sprawia, że aplikacja nadaje się świetnie jako newsowy brief do lektury na początku każdego dnia.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Liczba pobrań57
Data aktualizacji15 mar 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Newsweek wPunkt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDYNqarq
bDYNqarH