Newsweek wPunkt ikona

Newsweek wPunkt2.1

iOSWiadomościAktualnościNewsweek wPunkt
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Newsweek wPunkt to aplikacja, która codziennie o poranku dostarcza informacje dotyczące najważniejszych wydarzeń dla danego dnia. Treści dostarcza redakcja polskiego wydania tygodnika Newsweek.

Program oferuje wiadomości z takich obszarów tematycznych, jak "Wiadomości z kraju i ze świata, "Aktualności sportowe", "Biznes, giełda, gospodarka, finanse", "Styl życia" oraz "Wiadomości naukowe". Charakter prezentowanych materiałów jest bardzo różny: od newsów, poprzez komentarze i analizy, do infografik i materiałów filmowych. Codziennie w aplikacji pojawia się ok. 10 nowych materiałów, które są dostępne tylko na jej łamach. Teksty możemy czytać nawet bez połączenia z internetem. Dodatkowo, gdy przeczytamy wszystkie, wówczas skorzystamy z prezentu, czyli Kartki z kalendarza - znajdziemy w niej informacje o najciekawszych wydarzeniach w historii, które wydarzyły się właśnie w tym dniu. Kartkę z kalendarza znajdziemy na dole ekranu, po przewinięciu wszystkich treści.

Między artykułami nawigujemy, przesuwając palcem od lewej do prawej strony ekranu. Dodatkowo, w programie możemy regulować rozmiar czcionki, a także wybrać opcję powiadamiania o nowych treściach dostępnych w aplikacji Newsweek wPunkt. Treści są na ogół krótkie, podane w przystępny sposób i opatrzone zdjęciami wysokiej jakości. To sprawia, że aplikacja nadaje się świetnie jako newsowy brief do lektury na początku każdego dnia.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań58
Data aktualizacji15 mar 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Newsweek wPunkt ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)