WindowsArchiwumProgramy archiwalneNexusFile

NexusFile5.3.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NexusFile to bezpłatny menedżer plików, będący doskonałym zamiennikiem dla systemowego Explorera, a także alternatywą dla popularnego Total Commandera.

Program charakteryzuje się dużą szybkością działania i bogatą jak na darmową aplikację tego typu funkcjonalnością, znacznie wykraczającą poza wykonywanie podstawowych operacji na plikach lub folderach. Praca z NexusFile odbywać się może w trybie jedno- lub dwupanelowym (do przełączania między nimi służy skrót Alt+F2), w którym zawartość dysku wyświetlana jest w postaci listy plików lub drzewa. Ponadto w ręce użytkownika trafiają ciekawe opcje, umożliwiające m.in. tworzenie listy ulubionych folderów lub ich organizowania w zakładki. Obie one z pewnością ucieszą wszystkich tych, którym przychodzi pracować z plikami często znajdującymi się w bardzo złożonych i trudnych do zapamiętania lokalizacjach.

Z racji tego, iż NexusFile tworzony został jako zamiennik dla Exploratora Windows to doskonale sprawdza się podczas przenoszenia, usuwania, zmiany nazw plików/folderów i wielu innych prostych operacji wykonywanych na co dzień przez każdego użytkownika komputera. Wśród oferowanej funkcjonalności nie zabrakło także prostego klienta FTP, opcji dzielenia i łączenia plików, zapisu listy plików i folderów do pliku, generowania drzewa z zawartością dysku, opcji oczyszczania komputera z różnego rodzaju zbędnych plików tymczasowych, a także porównywania plików. Program pozwala na tworzenie archiwów ZIP oraz wypakowywanie zawartości plików ZIP, RAR, ARJ, ACE i ALZ (według zapowiedzi twórców wśród obsługiwanych archiwów pojawią się niebawem także 7Z i ISO).

NexusFile dostępny jest w wielu wersjach językowych - w tym także polskiej. Obsługa stylów w połączeniu z opcją konfiguracji kolorystyki poszczególnych elementów pozwala łatwo dostosować wygląd programu do własnych preferencji.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
4.332 oceny
Twoja ocena
ProducentNoh JungHoon
Liczba pobrań18 913
Data aktualizacji24 sty 2013
Rozmiar pliku3.19 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (43)