NexusImage1.1.3

WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneNexusImage
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NexusImage to darmowa przeglądarka plików graficznych charakteryzująca się małym rozmiarem i dużą szybkością działania nawet w przypadku pracy z większą ilością grafiki.

Niewątpliwie głównym atutem aplikacji jest dopracowany interfejs, który zaprojektowany został tak, aby łączyć prostotę i wygodę obsługi podczas przeglądania plików graficznych. Na pasku ulokowanym w prawej części ekranu wyświetlane są miniatury zdjęć, z kolei cała pozostała powierzchnia przeznaczona została na wyświetlanie grafiki. Przewijanie poszczególnych obrazów odbywać się może przy użyciu myszki lub klawiatury. Grafika prezentowana jest na tle "ściemnionego" pulpitu. W ustawieniach programu zdefiniować można zarówno stopień jego krycia, jak również zmienić jego kolor.

Funkcjonalność programu z racji dużego nacisku na lekkość i szybkość działania okrojona została niemalże do minimum. NexusImage pozwala przeglądać zdjęcia, powiększać je i pomniejszać, obracać o zadany kąt, a także dodawać do nich podpisy oraz ustawiać jako tapety na pulpicie. Dodatkowo aplikacja wyposażona została w ciekawą funkcję wygładzania, przydatną podczas przeglądania fotografii o słabej jakości. NexusImage oferuje również opcję podglądu metadanych, dzięki którym dowiemy się jakim aparatem i z jakimi ustawieniami zostało wykonane dane zdjęcie.

NexusImage pozwala na odczyt grafiki w formatach JPG, PNG, BMP, GIF, ICO, TIFF, WMF, EMF, JP2, J2K, TIF, a także zapis do plików BMP, JPG, GIF, PNG, i TIFF. Program nie wymaga instalacji i na chwilę obecną dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Prace nad spolszczeniem nie zostały jeszcze ukończone.

Udostępnij
NexusImage 1.1.3wersja stabilna (32-bit)
Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentNoh JungHoon
Liczba pobrań6 113
Data aktualizacji26 lut 2013
Rozmiar pliku2.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)