WindowsGrafikaPrzeglądarki graficzneNexusImage

NexusImage1.1.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NexusImage to darmowa przeglądarka plików graficznych charakteryzująca się małym rozmiarem i dużą szybkością działania nawet w przypadku pracy z większą ilością grafiki.

Niewątpliwie głównym atutem aplikacji jest dopracowany interfejs, który zaprojektowany został tak, aby łączyć prostotę i wygodę obsługi podczas przeglądania plików graficznych. Na pasku ulokowanym w prawej części ekranu wyświetlane są miniatury zdjęć, z kolei cała pozostała powierzchnia przeznaczona została na wyświetlanie grafiki. Przewijanie poszczególnych obrazów odbywać się może przy użyciu myszki lub klawiatury. Grafika prezentowana jest na tle "ściemnionego" pulpitu. W ustawieniach programu zdefiniować można zarówno stopień jego krycia, jak również zmienić jego kolor.

Funkcjonalność programu z racji dużego nacisku na lekkość i szybkość działania okrojona została niemalże do minimum. NexusImage pozwala przeglądać zdjęcia, powiększać je i pomniejszać, obracać o zadany kąt, a także dodawać do nich podpisy oraz ustawiać jako tapety na pulpicie. Dodatkowo aplikacja wyposażona została w ciekawą funkcję wygładzania, przydatną podczas przeglądania fotografii o słabej jakości. NexusImage oferuje również opcję podglądu metadanych, dzięki którym dowiemy się jakim aparatem i z jakimi ustawieniami zostało wykonane dane zdjęcie.

NexusImage pozwala na odczyt grafiki w formatach JPG, PNG, BMP, GIF, ICO, TIFF, WMF, EMF, JP2, J2K, TIF, a także zapis do plików BMP, JPG, GIF, PNG, i TIFF. Program nie wymaga instalacji i na chwilę obecną dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Prace nad spolszczeniem nie zostały jeszcze ukończone.

Ocena redakcji
3.5
Ocena użytkowników
3.25 ocen
Twoja ocena
ProducentNoh JungHoon
Liczba pobrań6 124
Data aktualizacji26 lut 2013
Rozmiar pliku2.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Masz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)