Nie działa internet Inea. Awaria w kilku miastach (aktualizacja)

Nie działa internet Inea. Awaria w kilku miastach (aktualizacja)

Awaria internetu Inea
Awaria internetu Inea
Źródło zdjęć: © downdetector
Oskar Ziomek
20.09.2023 09:38, aktualizacja: 20.09.2023 10:06

Trwa awaria internetu Inea, w efekcie czego klienci po prostu nie mają dostępu do sieci. Najwięcej zgłoszeń spłynęło dotąd z Warszawy, Poznania i Wrocławia, a usterka nasiliła się tuż po godzinie 9:00.

Firma Inea walczy z awarią internetu - wynika z lawinowo narastających zgłoszeń w serwisie downdetector. Użytkownicy głównie z trzech miast zgłaszają problem z dostępem do sieci od godziny 9:00. W chwili pisania niniejszego tekstu do serwisu trafiło już ponad 980 raportów o awarii.

Klienci Inea zgłaszają w znakomitej większości awarię internetu stacjonarnego. Na Facebooku dostawcy na tę chwilę nie pojawił się żaden komunikat, który odnosiłbym się do problemu. Z tempa napływu raportów do serwisu downdetector wnioskujemy, że awaria dotyka wielu odbiorców i wystąpiła u klientów z kilku lokalizacji równocześnie.

Trwa awaria internetu Inea
Trwa awaria internetu Inea© downdetector

Na tę chwilę trudno powiedzieć, jak poważna jest awaria internetu Inea oraz jak długo potrwają jeszcze utrudnienia. Będziemy śledzić sprawę i na bieżąco aktualizować niniejszą publikację, gdy tylko wyjdą na jaw nowe fakty.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Aktualizacja, godz. 10:05

Z aktualizowanych na bieżąco informacji w serwisie downdetector wynika, że awaria internetu Inea została już usunięta. Liczba raportów spadła niemal do zera, z czego wnioskujemy, że klienci tego dostawcy mają ponownie bezproblemowy dostęp do internetu.

Awaria internetu Inea została usunięta
Awaria internetu Inea została usunięta© downdetector

Oskar Ziomek, redaktor prowadzący dobreprogramy.pl

Programy

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)