Nie możesz doczekać się meczu na Euro? Poćwicz podbicia z Messengerem

Nie możesz doczekać się meczu na Euro? Poćwicz podbicia z Messengerem

Nie możesz doczekać się meczu na Euro? Poćwicz podbicia z Messengerem
16.06.2016 16:16

Nie tylko piłkarze próbują ugrać na trwającym we Francji Euro 2016. Wydarzenie, którym żyją miliony fanów piłki jest także łakomym kąskiem dla IT, szczególnie zaś dla mediów społecznościowych, które nie omieszkują wykorzystywać konsolidującego charakteru podobnych świąt sportu. Dzięki temu do Messengera trafiła właśnie nowa minigra, dzięki której umilić będzie sobie można oczekiwanie na kolejne zmagania.

Gra jest dostępna tylko w mobilnych aplikacjach Messengera. Aby rozpocząć, wystarczy wybrać z menu emoji przedstawiające piłkę i wysłać ją do znajomego. W ten sposób możliwe będzie rozpoczęcie konkurowania w prostej gierce, w której celem jest podbicie wirtualnej piłki największą liczbę razy. Przypominamy, że podobne zawody można także przeprowadzić z wykorzystaniem tradycyjnej piłki na świeżym powietrzu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Po jednokrotnym pacnięciu w piłkę gra się rozpoczyna, a szmacianka odskakuje w dość nieprzewidywalnym kierunku, przez co kolejne pacnięcia odpowiadające podbiciom nie należą do najłatwiejszych. Po każdej próbie w informacja o uzyskany wyniku i rekordzie zostanie wyświetlona w oknie konwersacji. Przypominamy również, szczególnie fanom koszykówki, że w podobny sposób – dzięki przesłaniu emoji z piłką do kosza – można przeprowadzić w Messengerze konkursów rzutów. Najnowsze wersje aplikacji znajdziecie w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)