Nie podoba Ci się Windows 10? Napisz o tym – Feedback Hub już jest w Windows Store

Nie podoba Ci się Windows 10? Napisz o tym – Feedback Hub już jest w Windows Store

Nie podoba Ci się Windows 10? Napisz o tym – Feedback Hub już jest w Windows Store
22.05.2016 19:30

Aplikacja Centrum opinii (w angielskiej wersji Feedback Hub) jest już dostępna dla wszystkich użytkowników Windowsa 10 na PC-tach i telefonach. Wcześniej mogli z niej korzystać jedynie zapisani do programu Windows Insider, którym została udostępniona pod koniec marca, jako zamiennik programu Insider Hub.

Udostępnienie aplikacji wszystkim chętnym użytkownikom znacząco poszerza grono osób, z których opinii mogą czerpać twórcy systemu. Jako że członkostwo w programie Windows Insider nie każdemu odpowiada, prawdopodobnie wielu użytkowników rezygnowało z udziału. Teraz będą mogli skorzystać z możliwości komunikacji z innymi użytkownikami i Microsoftem bez ryzyka płynącego z korzystania z niestabilnych, niedokończonych kompilacji.

Obraz

Aplikacja umożliwia przesyłanie opinii bez ograniczeń regionalnych. Użytkownicy mają także możliwość popierania i komentowania opinii innych. Poza komunikacją aplikacja umożliwia realizowanie wyzwań i przesyłanie opinii dotyczących środowiska, a także zdobywanie odznak.

Oczywiście część treści dostępnych w Centrum opinii pozostanie dostępna jedynie dla członków programu Windows Insider.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (145)