Nie tylko YouTube się liczy. CDA będzie pracować z twórcami z grupy TalentMedia

Cyber Marian, Spryciarze.pl i Śmiechawa TV współpracują z CDA
Cyber Marian, Spryciarze.pl i Śmiechawa TV współpracują z CDA

28.01.2019 15:25

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Znacie Cyber Mariana, grupę Spryciarze.pl albo Śmiechawa TV? Sieć partnerska TalentMedia, w której są zrzeszeni, nawiązała współpracę z popularną polską usługą VoD – CDA.pl. Na mocy tej umowy ich filmy będą dostępne nie tylko na YouTubie, ale też na CDA.

Dziękii umowie CDA S.A z siecią Talent Media na CDA.pl obejrzymy materiały Cyber Mariana, Grupy Spryciarze.pl (prowadzi obecnie 5 kanałów na YouTubie), Świechawa TV, Zuzanny Boruckiej, JDabrowskiego, Agnieszki Grzelak, Kabaretu Czwarta Fala, Krzyśka Golonki. W sumie ich materiały stanowią ponad 800 milionów minut oglądania. Kanały twórców z grupy mają 26 milionów subskrypcji.

Jak to działa? Treści i kanały twórców dostępne będą tak jak do tej pory na YouTube, a oprócz tego na CDA.pl. W polskim VoD znajdziemy zarówno materiały archiwalne, jak i nowe, które będą wydawane w tym samym czasie, co na YouTubie. Użytkownicy CDA będą dostawać świeże odcinki natychmiast, bez żadnych opóźnień.

Twórcy zyskają oczywiście sposób na dotarcie do nowych odbiorców i poszerzenie grona fanów. Dla sieci twórców to kolejny krok w rozwoju. Z punktu widzenia CDA zdobycie nowych partnerów jest częścią strategii rozwoju Premium Free – zdobycia darmowych materiałów, dostepnych poza CDA Premium, ale pochodzących od zweryfikowanych partnerów. W tym momencie na CDA.pl znajdziemy już blisko 220 tys. filmów z tej kategorii, w tym teledysków muzycznych.

Użytkownicy zaś otrzymają dostęp do ogromnej porcji nowych materiałów w miejscu innym niż YouTube. Wybór jest tu bardzo ważny. YouTube nie będzie miał już monopolu na treści tych twórców. Miejmy nadzieję, że za Talend Media pójdą kolejni twórcy z Polski.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (21)