bDUaMmdN
NIUBI Partition Editor ikona

NIUBI Partition Editor7.4.1 Free Edition

Pobierz program
przy pomocy Asystenta pobierania
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

NIUBI Partition Editor to darmowe (do zastosowań niekomercyjnych) narzędzie przeznaczone do zarządzania partycjami i dyskami twardymi w systemie Windows.

bDUaMmdP

Program wyposażony został we wszystkie niezbędne funkcje, pozwalające w łatwy i szybki sposób tworzyć nowe partycje czy zmieniać rozmiar tych już istniejących. W ostatnim przypadku możliwa jest zmiana rozmiaru wolumenu nawet jeśli zainstalowany jest na nim system operacyjny. Nie zabrakło także opcji kopiowania partycji, która przydatna okazać się może podczas tworzenia kopii zapasowej danych lub migracji danych na nowy dysk.

NIUBI Partition Editor dysponuje również narzędziami pomocnymi przy podziale partycji na mniejsze, konwertowaniu MBR na GPT, FAT32 na NTFS i partycji logicznych na podstawowe. W dalszej kolejności wspomnieć należy o funkcji zmiany litery lub etykiety wolumenu, jego defragmentacji, ukrywaniu lub usuwaniu czy trwałemu kasowaniu danych.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Linki do programu
bez Asystenta pobierania
NIUBI Partition Editor 7.4.1 Free Editionwersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
2.74 oceny
Liczba pobrań2 392
Data aktualizacji27 sty 2021
Rozmiar pliku11.54 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
NIUBI Partition Editor ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bDUaMmeu
bDUaMmeL