AndroidDomZarządzanie usługaminju mobile
nju mobile ikona

nju mobile2.3

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Mobilna aplikacja nju mobile to klient stworzony dla klientów tego operatora, za którego pomocą mogą oni sprawdzić dane swojego konta, przeglądać otrzymane faktury, a także aktywować usługi dodatkowe. Z aplikacji dostępnej na urządzenia z systemem Android mogą korzystać nie tylko jej klienci, ale również osoby korzystające z usług innego operatora a posiadające niezbędne do logowania dane.

Aplikacja wymaga od użytkownika podania numeru telefonu, a także hasła do kona nju. Po wykonaniu tej czynności może przeglądać dane swojego konta. Wśród nich dostępne są dane wystawianych klientowi faktur, z samej aplikacji możliwe jest ich pobranie, wraz z rachunkami szczegółowymi i zestawieniem dla kont. Aplikacja w uproszczonej formie wyświetla kwotę do zapłaty, datę wystawienia oraz termin płatności. Możliwe jest również przeglądanie listy wykonanych połączeń. Wyświetlane w tym wypadku są informacje o numerze na jaki dzwoniono, czasie połączenia, nazwie operatora, a także koszcie połączenia.

Z poziomu aplikacji mobilnej użytkownik może także aktywować wszystkie usługi dodatkowe jakie są udostępniane dla klientów nju jak chociażby nielimitowane połączenia czy też pakiety SMSów. Wysuwany panel boczny zapewnia szybki dostęp do wszystkich najważniejszych opcji, aplikacja umożliwia również podgląd danych konta takich jak dostępne środki i termin do jakiego można wykonywać / odbierać połączenia. Aplikacja jest udostępniana za darmo.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentnju mobile
Liczba pobrań1 103
Data aktualizacji11 mar 2019
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
nju mobile ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)