MacOSGrafikaNarzędzia dla fotografówNoiseless Pro
Noiseless Pro ikona

Noiseless Pro1.3.2

Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Noiseless Pro to program do szybkiego i precyzyjnego usuwania szumów ze zdjęć. Mamy w nim do dyspozycji kilka algorytmów, dedykowanych zdjęciom robionym w różnych warunkach, a także możliwość ręcznego sterowania nimi.

W programie można skorzystać z 10 ustawień predefiniowanych i wybrać intensywność efektu. Można także skorzystać z ręcznych kontrolek usuwania szumu i zapisywać własne ustawienia do wykorzystania później. Ciekawostką jest możliwość podzielenia ekranu między widok „przed” i „po” odszumieniu, w którym można przesuwać linię podziału i porównywać fragmenty zdjęcia oryginalnego z odszumionym.

Ponadto Noiseless Pro pokazuje podstawowe metadane zdjęcia i pozwala zmienić kadr.

W wersji demonstracyjnej programu niedostępne jest zapisywanie, eksport i przetwarzanie wsadowe. Program może pracować samodzielnie lub jako wtyczka do innych.

Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSkylum
Liczba pobrań68
Data aktualizacji10 sty 2017
Rozmiar pliku57.55 MB
System operacyjnymacOS
LicencjaTestowa (demo)
Noiseless Pro ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)