Note Fighter ikona

Note Fighter2.9

  • Slider item
  • Slider item

Note Fighter to gra edukacyjno-muzyczna, która poza zabawą oferuje nam możliwość przećwiczenia wiedzy odnośnie czytania nut. Jej rozgrywka przypomina takie tytuły jak seria Guitar Hero.

Gra oferuje nam dziewięć utworów podzielonych na trzy poziomy trudności. Oznacza on poziom skomplikowania utworu. Dodatkowo przed przystąpieniem do zabawy możemy sami określi poziom trudności gry, w zależności od tego wyboru zmienią się oferowane nam podpowiedzi. W przypadku najniższego gra sama podkreśli odpowiedni przyciski, a najwyższy będzie od nas wymagał odczytania nut.

Dzięki tak zróżnicowanym poziom Note Fighter potrafi bawić zarówno osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę muzyczną jak i laików. Ważnym aspektem gry jest także oprawa graficzna, klimatyczna i wyróżniająca tytuł na tle wielu innych podobnych aplikacji i gier. Rozczarowuje ilość dostępnych utworów. Miejmy nadzieję, że z czasem autor poszerzy ich bazę. Obecnie Note Fighter dostępny jest w dwóch wersjach: darmowej wzbogaconej o reklamy oraz płatnej.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Liczba pobrań112
Data aktualizacji9 gru 2017
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
Note Fighter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)