iOSEdukacja i naukaGry i programy dla dzieciNote Fighter
Note Fighter ikona

Note Fighterversion 2.5

  • Slider item
  • Slider item

Gra Note Fighter udowadnia, że nauka czytania nut może być połączona z dobrą zabawą. Wystarczy jedynie dobry pomysł i wykonanie, aby przy okazji przyjemnej gry, przekazać nam także trochę wiedzy.

Note Fighter oferuje nam dziewięć utworów podzielonych na trzy poziomy trudności. Oznacza on poziom skomplikowania utworu. Dodatkowo przed przystąpieniem do zabawy możemy sami określi poziom trudności gry, w zależności od tego wyboru zmienią się oferowane nam podpowiedzi. W przypadku najniższego gra sama podkreśli odpowiedni przyciski, a najwyższy będzie od nas wymagał odczytania nut.

Dzięki tak zróżnicowanym poziom Note Fighter potrafi bawić zarówno osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę muzyczną jak i laików. Ważnym aspektem gry jest oprawa graficzna, klimatyczna i wyróżniająca tytuł na tle wielu innych podobnych aplikacji i gier. Rozczarowuje ilość dostępnych utworów. Miejmy nadzieję, że z czasem autor poszerzy ich bazę. Obecnie Note Fighter dostępny jest w dwóch wersjach: darmowej wzbogaconej o reklamy oraz płatnej.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań63
Data aktualizacji11 maj 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaKomercyjna (brak wersji testowej)
Note Fighter ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)