WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaNoteBook FanControl
NoteBook FanControl ikona

NoteBook FanControl1.6.3

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

NoteBook FanControl to nieskomplikowana aplikacja umożliwiająca kontrolowanie prędkości wentylatora zainstalowanego w komputerze przenośnym.

Z poziomu głównego okna programu NoteBook FanControl możemy wybrać jedną z wielu dostępnych konfiguracji, określając zarówno markę, jak i model laptopa, na którym zainstalowano opisywane narzędzie. Co istotne, aplikacja obsługuje urządzenia wyprodukowane przez największe firmy, takie jak np. Asus, Lenovo, Sony, Dell, HP, Acer i wiele, wiele innych.

Po wstępnym przygotowaniu NoteBook FanControl do działania przejdziemy do najważniejszej funkcji, dzięki której będziemy mogli włączyć lub wyłączyć możliwość sterowania prędkością wentylatora, a także zmodyfikować jego szybkość działania. Co ciekawe, narzędzie wyświetla także informacje na temat temperatury pracy procesora.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań22 916
Data aktualizacji15 kwi 2019
Rozmiar pliku2.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NoteBook FanControl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)