NoteBook FanControl ikona

NoteBook FanControl1.6.3

WindowsNarzędziaTestowanie i diagnostykaNoteBook FanControl
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

NoteBook FanControl to nieskomplikowana aplikacja umożliwiająca kontrolowanie prędkości wentylatora zainstalowanego w komputerze przenośnym.

Z poziomu głównego okna programu NoteBook FanControl możemy wybrać jedną z wielu dostępnych konfiguracji, określając zarówno markę, jak i model laptopa, na którym zainstalowano opisywane narzędzie. Co istotne, aplikacja obsługuje urządzenia wyprodukowane przez największe firmy, takie jak np. Asus, Lenovo, Sony, Dell, HP, Acer i wiele, wiele innych.

Po wstępnym przygotowaniu NoteBook FanControl do działania przejdziemy do najważniejszej funkcji, dzięki której będziemy mogli włączyć lub wyłączyć możliwość sterowania prędkością wentylatora, a także zmodyfikować jego szybkość działania. Co ciekawe, narzędzie wyświetla także informacje na temat temperatury pracy procesora.

Udostępnij
NoteBook FanControl 1.6.3wersja stabilna (32/64-bit)
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań16 988
Data aktualizacji15 kwi 2019
Rozmiar pliku2.26 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
NoteBook FanControl ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)