Nowa aktualizacja iOS już jest: Apple naprawia kolejne błędy w iPhone'ach

Nowa aktualizacja iOS już jest: Apple naprawia kolejne błędy w iPhone'ach

Nowa aktualizacja iOS już jest: Apple naprawia kolejne błędy w iPhone'ach
09.07.2018 20:33, aktualizacja: 09.07.2018 21:21

Użytkownicy iUrządzeń mogą pobrać nową wersję oprogramowania. Apple wydało właśnie aktualizację dla iPhone’ów, iPadów, zegarków Watch i przystawki Apple TV.

Po wprowadzeniu funkcji pozwalającej wyłączyć spowolnianie iPhone’ów z już zużytymi akumulatorami w iOS 11.3 i dodaniu wiadomości w iCloud w 11.4, tym razem firma z Cupertino nie zdecydowała się na większe zmiany. Mamy do czynienia ze zbiorem poprawek i drobnych ulepszeń.

350248982318180289

Użytkownicy iPhone’ów i iPadów mogą już pobrać iOS-a w wersji 11.4.1. Jak wynika z oficjalnego komunikatu, nowe wydanie usuwa problem, który uniemożliwiał części użytkowników wyświetlanie w aplikacji Znajdź mój iPhone ostatniego znanego położenia słuchawek AirPods. Aktualizacja także poprawia niezawodność synchronizacji poczty, kontaktów i notatek z kontami Exchange.

Rozmiar aktualizacji wynosi nieznacznie ponad 200 MB. W celu instalacji należy wejść w Ustawienia, następnie w Ogólne i kliknąć na Uaktualnienia. Apple wydało także niewielkie aktualizacje watchOS – wersja 4.3.2 oraz tvOS – wersja 11.4.1.

Prawdopodobnie to ostatnia aktualizacja przed wydaniem większej wersji. Jesienią pojawi się bowiem iOS 12, który przyniesie widoczną poprawę optymalizacji, co odczują przede wszystkim użytkownicy starszych iPhone’ów. Ponadto wśród nowości zobaczymy m.in. długo wyczekiwane grupowanie powiadomień.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)