Nowa wersja dobrychprogramów Modern UI pozwala szukać aplikacji z menu Start

Nowa wersja dobrychprogramów Modern UI pozwala szukać aplikacji z menu Start

Redakcja
11.10.2012 12:07, aktualizacja: 11.10.2012 12:34

Na kilka dni przed premierą systemu Windows 8 wydaliśmy kolejną aktualizację naszej oficjalnej aplikacji w Windows Store. Aktualizacja ta to przede wszystkim dwie zmiany: nowy sposób prezentacji aktualności oraz wygodna wyszukiwarka programów.

Aplikacja dobreprogramy to „przedłużenie” naszego portalu w interfejsie Modern UI, czyli jeszcze jeden sposób na bycie na bieżąco z aktualnościami, programami, labem oraz blogiem. W atrakcyjnej graficznie formie, z wykorzystaniem obecnych w nowym interfejsie Windows 8 wodotrysków, zapoznać się można z najnowszymi aktualnościami oraz listą najważniejszych ostatnio zaktualizowanych programów. Dostępne są także wszystkie ostatnie recenzje i testy sprzętu w naszym labie, a także najnowsze wpisy ze strony głównej bloga.

Obraz

Dzisiaj do grona dostępnych funkcji dołącza wygodna wyszukiwarka, dzięki której szybko można znaleźć dowolną aplikację spośród kilku tysięcy programów znajdujących się w katalogu naszego portalu. Następnie jedno kliknięcie przenosi Was bezpośrednio do strony pobierania. Wyszukiwarka jest o tyle ciekawa, że korzysta z mechanizmów wyszukiwania obecnych w Windows 8. Dzięki temu możecie przeszukiwać katalog naszych programów nie tylko z poziomu naszej aplikacji, ale także menu Start lub dowolnego innego miejsca w systemie. Oprócz wyszukiwarki uatktrakcyjniliśmy także sposób prezentacji ostatnich aktualności oraz poprawiliśmy kilka drobnych błędów.

Obraz

Aplikacja dobreprogramy dostępna jest w polskim Windows Store naturalnie bezpłatnie. Zapraszamy do korzystania z niej i dzielenia się uwagami, mile widziana także konstruktywna krytyka :-) Jeśli nasza aplikacja się Wam spodobała, prosimy o ocenę i komentarz również w samym sklepie Windows. Wkrótce planujemy dalszą rozbudowę aplikacji, między innymi o możliwość logowania i komentowania publikacji.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)