Nowe Lumie i Surface z preinstalowaną grą Candy Crush Saga

Nowe Lumie i Surface z preinstalowaną grą Candy Crush Saga

Nowe Lumie i Surface z preinstalowaną grą Candy Crush Saga
Redakcja
06.10.2015 09:11

Wielu użytkowników czeka na premierę mobilnej wersji Windows 10, a także nowych urządzeń korzystających z tego systemu. W Internecie nie brakuje zdjęć, jakie przedstawiają nowe Lumie, w przeciekach pojawiają się także informacje o oprogramowaniu. Na smartfonach będzie preinstalowana gra Candy Crush Saga, podobnie jak ma to miejsce w wersji desktopowej.

Candy Crush Saga - TV Commercial

Informacje nie są jeszcze w pełni potwierdzone, pochodzą jednak z zaufanych źródeł i można uznać je za bardzo prawdopodobne. Wspomniana gra zawitała na komputery użytkowników standardowej edycji Windows 10 – niektórym osobom się to zresztą nie spodobało, bo produkcja była instalowana automatycznie i bez pytania kogokolwiek o zdanie, czym przypominała crapware. Podobnie zresztą ma się sprawa z kolekcją pasjansa, który wyświetla reklamy i zachęca nas do przejścia na płatny pakiet Premium. Na szczęście obie aplikacje można ją usunąć, nie stanowią więc żadnego problemu.

Zgodnie z przeciekami Candy Crush Saga miałaby być preinstalowana na Lumii 950 XL, Lumii 950, nowym Surface Pro 4, a także innych urządzeniach. Nie wiadomo, czy grę da się usunąć, w przypadku systemu mobilnego może to być jednak niemożliwe. Produkcja to przedstawiciel popularnego gatunku match-3, w którego przypadku gracz musi połączyć 3 takie same elementy w linii prostej. Grę znajdziecie w bazie aplikacji naszego serwisu w wersjach dla Androida i Windows Phone.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (2)