Noworoczna wyprzedaż dla graczy w Biedronce: ponad 200 gier za 8,99 zł

Noworoczna wyprzedaż dla graczy w Biedronce: ponad 200 gier za 8,99 zł
Redakcja

30.12.2014 11:38

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Sieć sklepów Biedronka szykuje naprawdę kuszącą promocję dla graczy komputerowych. Święta już za nami, a za chwilę wkroczymy w nowy rok, który zacząć się może istnym polowaniem w sklepach na bardzo interesujące tytuły. Wszystko za sprawą noworocznej wyprzedaży, w trakcie której będziemy mogli wybierać spośród ponad 200 gier przecenionych do zaledwie 8,99 zł.

Sieć Biedronka w zasadzie przyzwyczaiła już nas do różnych promocji związanych z grami komputerowymi. Ta obecnie przygotowywana co prawda nie będzie zawierać najnowszych tytułów, ale za to kusi naprawdę atrakcyjną ceną, oraz szerokim wyborem. Lista wszystkich gier jest bardzo długa, wymieniamy więc tylko niektóre, najbardziej interesujące pozycje: 9 Kompania, Alien Breed Trilogy, Borderlands, Civilization IV, Dead Island, Dukem Nukem Forever, F.E.A.R. 3, Fallout 3, Fallout New Vegas, Anomaly 2, Flatout 3, Juiced 2, Majesty 2, seria Men of War, Prince of Persia 4, Cities in Motion 2, Rage, Singularity, Resident Evil 5, S.T.A.L.K.E.R. Zew Prypeci, Dreamfall, The Darkness II Limited Edition, Europa Universalis III, Serious Sam 3, Supreme Commander 2, Test Drive Unlimited 2, Tomb Raider Underworld a także UFO: Trylogia.

Obraz

Wiele z gier, które znajdziemy na półkach w Biedronce to tytułu nieco wiekowe (jak np. polski Chrome), ale przy takiej cenie nie gra to dużej roli, tym bardziej, że w wielu przypadkach będzie można powrócić do gier sprzed lat, które wcale nie utraciły na atrakcyjności. Okres zimowy sprzyja natomiast poświęcaniu grom nieco większej ilości czasu. W trakcie wyprzedaży będziemy mogli nabyć w cenie 8,99 zł także programy jak np. Iobit Security 360 Pro, Net Balancer 3.1 Pro, Power Archiver 2010, czy Undelete My Files 2.1.

Organizowana przez Biedronkę sprzedaż potrwa od 2 do 15 stycznia, chyba, że szybciej dojdzie do wyczerpania zapasów, co nie byłoby zresztą niczym dziwnym. Złą wiadomością jest fakt, że nie wszystkie gry trafią do wszystkich sklepów – w wielu przypadkach będzie konieczne sprawdzenie przynajmniej kilku dyskontów w celu odnalezienia upragnionego tytułu. Pamiętajmy także o tym, że liczba gier jakie znajdą się w sklepach jest mocno ograniczona.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (49)
Zobacz także