Nowość w Google: wkrótce ruszy komentowanie wydarzeń sportowych

Nowość w Google: wkrótce ruszy komentowanie wydarzeń sportowych

Nowość w Google: wkrótce ruszy komentowanie wydarzeń sportowych
Oskar Ziomek
19.11.2018 19:34

Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce użytkownicy Google będą mieli do dyspozycji nową funkcję – komentowanie wydarzeń sportowych, które pojawiają się na liście wyszukiwania. Jak podaje serwis 9to5Google, po raz pierwszy wskazaniem na taką funkcjonalność okazał się kod aplikacji Google na Androida w wersji o numerze 8.55, jednak dopiero najnowsze wydanie testowe programu okazało się zawierać działające hiperłącza.

Dzięki nim mona już dotrzeć do nowego widoku podsumowującego wszystkie wystawione dotąd przez użytkownika komentarze. Ten widok daje także dostęp do opisu funkcji w dziale pomocy technicznej, choć informacje nie zostały tu jeszcze przetłumaczone na język polski. W Google możesz pisać komentarze o trwających aktualnie wydarzeniach sportowych – czytamy w opisie funkcji w głównym widoku. Jak wskazuje dodatkowy opis w dziale pomocy, użytkownicy będą mieli możliwość nie tylko wystawiania, ale także oceniania komentarzy zamieszczonych przez innych.

Google pozwala już przejrzeć historię swoich komentarzy i opinii.
Google pozwala już przejrzeć historię swoich komentarzy i opinii.

Google zwraca uwagę, że opcja komentowania nie będzie dostępna na wszystkich rynkach oraz we wszystkich językach. Mając jednak na uwadze podgląd listy komentarzy, który jest już przetłumaczony na język polski, można założyć, że nowość trafi również do naszego kraju. Twórcy zaznaczają, że wszystkie zamieszczane komentarze będą widoczne dla każdego i będą podpisywane imieniem użytkownika – nie przewiduje się opcji dodawania komentarzy dla użytkowników anonimowych.

Wystawione już komentarze będzie można w razie czego usunąć, z kolei w przypadku komentarzy innych osób dostępne będzie ocenianie z wykorzystaniem łapki w górę i w dół oraz możliwość zgłoszenia wpisu, który narusza zasady. Jak zwraca uwagę 9to5Google, widok historii komentarzy jest już dostępny zarówno z poziomu przeglądarek na komputerze, jak i aplikacji Google na Androidzie. Na tę chwile nie wiadomo jeszcze, kiedy dokładnie Google planuje uruchomić nową opcję i dać wszystkim dostęp do komentowania wydarzeń sportowych.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)