Nowości w Allo i Duo: Google zachęca do korzystania z własnych APK

Strona głównaNowości w Allo i Duo: Google zachęca do korzystania z własnych APK
23.03.2017 14:23
Nowości w Allo i Duo: Google zachęca do korzystania z własnych APK

Google poinformowało o wprowadzeniu nowości w swoich komunikatorach adresowanych do niebiznesowych użytkowników, Allo i Duo. Trudno zakładać, że wpłynie to jakkolwiek na ich (niską) popularność, choć trzeba przyznać, że nowe funkcje mogą znaleźć swoich amatorów.

bECoRvfV

Duo był dotychczas skrajnie uproszczonym komunikatorem, który umożliwiał jedynie wideorozmowy. W ciagu najbliższych dni ma się to jednak zmienić i za pomocą Duo będzie można także przeprowadzać rozmowy głosowe. Nowość trafi zarówno na Androida, jak i iOS-a

350197480979457985

Większe nowości trafiły już jednak do Allo. Służyć on będzie teraz także jako aplikacja, dzięki której wysyłać można sobie pliki. Obsługiwane są pliki PDF, DOCS, ZIP, MP3 oraz – co może być pewnym zaskoczeniem – APK. Czyżby Google dostrzegło wreszcie ułomności sklepu Play i zachęca użytkowników do instalowania aplikacji z własnych źródeł?

bECoRvfX

W zasadzie w przypadku każdej dużej premiery użytkownicy na drugorzędnych rynkach skazani są na blokady geograficzne i inne ograniczenia, które nie mają związku z wymaganiami samych aplikacji. Trudno jednak oczekiwać, że zjawisko jest na tyle powszechne, aby zachęcić do instalowania Allo. Najnowsze wersje Allo i Duo znaleźć można w naszej bazie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Udostępnij:
bECoRvgT