r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Allo

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory
Pobierz program w oficjalnym sklepie Google Play
lub zeskanuj:

Allo to komunikator, który nie wymaga zakładania żadnego konta, zostaje spięty z numerem telefonu. Po uruchomieniu należy jeszcze zrobić sobie fotkę i wpisać imię, jakim chcemy się przedstawiać. Na liście kontaktów natychmiast pojawią się te osoby, które już wcześniej korzystały z Hangoutsa i podały Google swój numer. Pozostałe osoby z listy kontaktów możemy zaprosić do sięgnięcia po Allo – rozesłane zostaną do nich SMS-y z linkiem do pobrania aplikacji.

Galeria programu

Główną atrakcją komunikatora jest Asystent Google, sztuczna inteligencja radząca sobie podobno z rozumieniem języka naturalnego i służąca pomocą w różnych codziennych sprawach. Działa ona w oddzielnej rozmowie czatu, krótki samouczek pokaże nam, jak z tego korzystać.

Oprócz normalnych rozmów z obsługą popularnych fraz, naklejkami i emoji, mamy do dyspozycji tryb rozmów incognito, w którym rozmowy będą szyfrowane i znikną z urządzenia po wyznaczonym przez rozpoczynającego rozmowę czasie.

Allo może być wykorzystane do wysyłania SMS-ów do osób, które nie korzystają z komunikatora, jest to jednak poboczna funkcja, nie zastąpimy nim domyślnego klienta wiadomości tekstowych w smartfonie.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nikt nie chce Allo. Kolejny komunikator Google można spisać na straty?

52
OPROGRAMOWANIE 01.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Google może poszczycić się imponującym portfolio świetnych usług: dawno już minęły czasy, kiedy prym wśród nich wiodła wyszukiwarka. Dziś wielu nie wyobraża sobie korzystania z komputera bez Dokumentów czy w ogóle funkcjonowania bez Map. Nie można także zapomnieć, że adresy mailowe, które nie kończą się na gmail.com stanowią dziś niekiedy powód zdziwienia. Nie oznacza to jednak, że Google jest nieomylne i każda kolejna premiera to gwarantowany sukces. Korporacja w zasadzie regularnie ponosi porażki na gruncie serwisów społecznościowych i komunikacji. W obu przypadkach największym konkurentem…

Bot Lucky pomoże w komunikatorze Allo wybrać najlepsze animacje GIF

3
OPROGRAMOWANIE 26.01.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Jedną z największych zalet nowego komunikatora Google ma być zaimplementowana sztuczna inteligencja, zwiększająca komfort korzystania z programu. Oczywiście płacimy za to prywatnością, ale zyskujemy szybki dostęp do chociażby Asystenta Google. Do aplikacji wprowadzona została kolejna „inteligentna” funkcja – bot Lucky, który wybierze idealnego GIF-a. Sporo osób nie wierzyło, że Allo, czyli już kolejny mobilny komunikator odniesie jakikolwiek sukces. W końcu na rynku dostępnych jest już kilka programów, a niektóre z nich mają bardzo silną pozycję, obecnie wręcz niemożliwe jest ich strącenie z…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.