Nowy ALLPlayer 7.3 bez błędu w obsłudze radia i z licznymi poprawkami

Nowy ALLPlayer 7.3 bez błędu w obsłudze radia i z licznymi poprawkami

Nowy ALLPlayer 7.3 bez błędu w obsłudze radia i z licznymi poprawkami
Jan Mentel
01.06.2017 18:44, aktualizacja: 02.06.2017 11:16

ALLPlayer 7.3 to najnowsza wersja popularnego odtwarzacza plików wideo. Zamiast rewolucji jest raczej ewolucja. W porównaniu do poprzednika 7.3 wprowadza kilka nowinek. Ma być też lżejsza i szybsza. Poza tym zgodnie z zapowiedziami, dzięki najnowszym kodekom, program nie będzie miał problemów z otwarciem żadnego pliku wideo i audio.

Najbardziej widoczną zmianą jest pojawienie się nowej wyszukiwarki filmów w oknie głównym odtwarzacza. Znana z poprzednich edycji ALLPlayera funkcja zrzutów ekranu, tym razem zapisuje zdjęcia bez klawiszy sterujących, i to w oryginalnym rozmiarze. Dodatkowo wielkość miniatury wyświetlanej podczas przewijania filmu będzie skalowana, by zachować czytelność niezależnie od rozdzielczości.

Obraz

Katalogi radiowe pogrupowane są w czytelniejszy sposób. Poprzednia wersja cierpiała na poważny błąd: po pierwszym uruchomieniu radia, odtwarzacz potrafił się zawiesić. Wersja 7.3 wyeliminowała ten problem. To tylko najważniejsze nowości, z pełną listą możecie zapoznać się na stronie producenta.

ALLPlayer szczyci się, że jego interfejs jest tak zaprojektowany, żeby ułatwić obsługę na urządzeniach mobilnych – dostęp do najważniejszych funkcji programu umożliwiają tzw. kafelki ulokowane w widocznych miejscu. Do pobrania jest także wersja na Androida.

Najnowszą wersję programu ALLPlayer 7.3 znajdziecie w naszej bazie programów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (75)