Nowy ALLPlayer już jest, ale nie dla Windowsa XP

Nowy ALLPlayer już jest, ale nie dla Windowsa XP

Nowy ALLPlayer już jest, ale nie dla Windowsa XP
18.10.2018 16:39

Właśnie została wydana wersja 8.3 popularnego odtwarzacza multimediów ALLPlayer. Mamy złą wiadomość dla osób, które wciąż korzystają z Windowsa XP – na tym systemie najnowsza wersja odtwarzacza nie jest wspierana. Pozostali użytkownicy mogą cieszyć się najnowszym pakietem dekoderów dźwięku i obrazu oraz kilkoma ulepszeniami.

ALLPlayer wyszedł naprzeciw potrzebom osób oglądających seriale po kilka odcinków pod rząd. W wersji 8.3 można odtwarzać je po kolei, nawet jeśli nie znajdują się w tym samym folderze. Zmienił się też sposób odtwarzania kolejnego pliku. Po kliknięciu pliku w katalogu, zostanie on niejako dodany do kolejki i będzie odtworzony po zakończeniu aktualnie otwartego pliku, chyba że włączone jest powtarzanie odtwarzania jednego pliku. Plików nie trzeba będzie ręcznie dodawać do załadowanej playlisty. Na elementach interfejsu odtwarzacza znów zobaczymy podpowiedzi.

Obraz

ALLPlayer 8.3 wprowadza także najnowsze dekodery audio i wideo, w tym ffmpeg w wersji 4. Warto tu przypomnieć, że od wersji 8 ALLPlayer to zupełnie nowy odtwarzacz, przystosowany do pracy z rozdzielczością 4K i UHD i nowoczesnymi formatami multimediów, łącznie z WebM.

Do zalet odtwarzacza trzeba doliczyć także bardzo łatwą obsługę napisów do różnych filmów i odcinków seriali. Łącząc się z czołowym serwisem z napisami Napisy24 oraz takimi bazami jak Napiprojekt i międzynarodowym serwisem Opensubtitles.org, ALLPlayer automatycznie pobierze idealnie dopasowane napisy w wybranym języku. ALLPlayer 8 dostał także nową listę odtwarzania, idealną do oglądania seriali, słuchania radia internetowego i albumów muzycznych. Wbudowana wyszukiwarka pozwala łatwo znaleźć na dysku utwór lub film. ALLPlayer 8.3 jest w pełni kompatybilny z najnowszym Windowsem 10. Możecie go pobrać za darmo z naszej bazy programów. Jeśli zaś wciąż korzystacie z Windowsa XP, pozostaje wam wersja 8.2 odtwarzacza – ostatnia działająca z tym systemem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (102)