Nowy ALLPlayer został napisany od zera. Program obchodzi 20. urodziny!

Nowy ALLPlayer został napisany od zera. Program obchodzi 20. urodziny!

Nowy ALLPlayer został napisany od zera. Program obchodzi 20. urodziny!
25.04.2018 13:48, aktualizacja: 25.04.2018 17:51

Popularny odtwarzacz ALLPlayer skończył właśnie 20 lat. Z tej okazji autorzy programu wydali nową wersję programu, którą napisali od podstaw, korzystając ze zdobytego przez ten czas doświadczenia. Na brak wyzwań w tym czasie nie mogli narzekać.

Obraz

ALLPlayer 8.0 został napisany od nowa. Przy okazji porządkowania możliwości programu autorzy pozbyli się zbędnych i przestarzałych funkcji i wprowadzili pewne optymalizacje. Dzięki temu program przyspieszył w porównaniu do wersji 7. Zobaczymy to już przy uruchomieniu.

Osoby oglądające seriale i słuchające w ALLPlayerze muzyki powinny zainteresować się nowym wyglądem playlisty, zaprojektowanym dla ALLPlayera 8. Lista wygląda podobnie do tej, którą zobaczymy na smartfonach. Można dzięki niej bardzo łatwo poruszać się po folderach z multimediami i wybierać pliki do odtwarzania.

Obraz

Playlista ma też wyszukiwarkę, która ułatwia znalezienie plików. Wystarczy w oknie odtwarzacza zacząć wpisywanie, by przeszukane zostały wszystkie foldery dodane do listy.

Obraz

Oczywiście największa zaleta ALLPlayera, czyli możliwość automatycznego pobierania napisów do załadowanego filmu, ma się dobrze i działa bez zarzutu.

Najnowszy ALLPlayer został wydany także w wersji 64-bitowej i przygotowany do pracy z nowym Windowsem 10. Znajdziecie go w naszej bazie programów dla Windowsa. Wraz z odtwarzaczem można zainstalować pilot i program do ściągania napisów. Dostępne są też wersje dla Androida i iOS-a.

To nie koniec prezentów na 20. urodziny ALLPlayera. Nowe wydanie będzie w końcu dostępne także dla systemu macOS.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (111)